Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
Tag do czarnolistowania lub obserwowania: #ringfitchallenge

To zaczynam serię wpisów z mojego czelendżu. Będę starała się co tydzień publikować informację o moich postępach, samopoczuciu i liczbowych statystykach. Mierzyć będę wagę, obwody: ud, łydek, ramion, talia i biodra.
Liczę, że spowiadanie się na wykopie pomoże mi utrzymać zapał, bo taki Multisport to mi tylko leży XD

Statystyki:
Poziom trudności: 16
Waga: 52,7 kg
Wzrost: 164 cm

Prawe udo: 46,5 cm
Prawa łydka: 35cm
Lewa łydka: 34cm
Lewe udo: 48cm
Prawe ramię: 25cm
Lewe ramię: 25cm
Talia: 65 cm
Biodra: 85cm

Jestem na etapie pierwszego bossa, grałam dotychczas w jakichś dwóch sesjach. Zaorało mnie równo, pot i zadyszka, ale zakwasów mocnych nie było. Mogę ćwiczyć dalej. Mięśnie czuć, wszystkie co się dało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli macie jakieś propozycje co jeszcze sprawdzać lub jakieś rady czy propozycje to bardzo chętnie wszystko przeczytam (ʘʘ)

W planach chciałabym zakupić wagę od Xiaomi z analizą ciała, byłoby więcej statystyk, ale poluję na promocję, więc aktualnie jeszcze tego nie ma :c

#ringfitchallenge #nintendoswitch
Pobierz R.....r - Tag do czarnolistowania lub obserwowania: #ringfitchallenge

To zaczynam se...
źródło: comment_zzurzBnkcKo07MNk52clRt6xY6mljRvZ.jpg
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RandomDucklingGenerator: proponuje jeszcze dodać informacje na temat tego co mniej-więcej jadłaś w danym tygodniu - bo jeśli w jednym będziesz jadła same pizze, a w drugim będziesz na deficycie, to nawet bez ćwiczeń wynik będzie oczywisty