Wpis z mikrobloga

@NatashaFromRushya Po to się gra multi, nie po to by komuś #!$%@?ć czy wbić punkty rankingu tylko po to by pomóc drużynie.

Battlefield - enemy czołg #!$%@? w twoją drużynę, budynki i osłony za którymi są się walą. Nagle ty jedziesz swoim dżipem prosto na czołg, masz w nim mase C4. Giniesz w chwale, uratowałeś towarzyszy.
  • Odpowiedz
@XDwGlowie: eh żeby to było takie proste ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kiedyś w csie spotkalem bardzo fajnych kolegow z Francji, fajnie się grało i gadało. Zaprosiłem każdego do znajomych. Przyjął jeden i od tamtej pory widziałem go może ze 3 razy online (a to był 2015/16 rok)
  • Odpowiedz
@Cavaron: Też gram w BFa (5) i ogólnie EA/Dice (wg mnie) dało dupy ze stworzeniem gry przyjaznej Społeczności:
Czat ma z 15 linijek i za bardzo nie możesz go przewijać...
Obecny system tworzenia "community games" to śmiech na sali, a chciałbym mieć parę serwerów, żeby było wiadomo, że wchodzą określeni ludzie (chociaż mają parę rzeczy ulepszyć - zobaczymy)...
Pełno bugów, niedoróbek ehh...

Frostbite ma potencjał, ale jak tak będą co 1-2
  • Odpowiedz
Po to się gra multi, nie po to by komuś #!$%@?ć czy wbić punkty rankingu tylko po to by pomóc drużynie.


@alonso117: chyba że w World of Tanks. W to się gra żeby przeczytać jak ktoś Ci życzy raka i wyzywa Twoją matkę.
  • Odpowiedz