Wpis z mikrobloga

nie do wiary xd mieszkam na osiedlu gdzie ogolnie jest sporo meneli no i jeden z nich zapukał to matka go wpuściła xd i zaprosiła na kolacje. #!$%@? jak #!$%@? aż uszka w barszczu same się przekręcają na druga stronę, mery christmas
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ResaQue: trzeba było dać mu się umyć i ogarnąć żeby przy stole jak człowiek siedział.

I tak podziw i szacunek dla matki że przyjęła. 99.9% osób nie przyjęłoby nawet rozsądnie wyglądającego trzydziestolatka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Noct: nie jeśli był na stole tradycyjny talerz dla zbłąkanego.

Życzę więcej współczucia dla ludzi którym w życiu nie poszło. Obyś to nie był kiedyś Ty.
  • Odpowiedz
@silentpl: ludzie, którym w życiu nie poszło szukają wędki i ją znajdują, a nie #!$%@?ą coraz więcej cudzych ryb chlejąc wóde. Życzę więcej rozsądku, a mniej współczucia.
Mógłbyś faktycznie pomóc takich ludziom, chociażby tak jak ja - nie dając im przekonania, że zawsze ktoś da im coś do żarcia.
  • Odpowiedz
@cinematics: szanuję w opór za ten komentarz. Sam kiedyś spotkałem jednego z nich i chciał ode mnie jakieś 2 zł czy coś, to mu powiedziałem, że mam trawnik do skoszenia (może jakieś 1,5h roboty) i mu nawet 5 dych zapłacę, to mnie wyśmiał i kazał mi #!$%@?ć xD także taki obraz większości meneli
  • Odpowiedz