Wpis z mikrobloga

Pan H. Kodżimba dając nam Death Stranding powiedział, że starał się stworzyć nowy gatunek gier. Ciężko mi określić go inaczej jak "Symulator chodzenia", które jest trochę krzywdzące aczkolwiek chyba najbardziej trafne. Nie chce was pytać czy wam się podobała gra, czy nie. Pytam co wy byście widzieli w następnych grach podchodzących pod ten gatunek? Ja osobiście zawsze kochałem w trylogii filmów Władcy pierścieni ujęcia, które pokazywały z daleka przemierzających bohaterów po górach, polach i ch*j wie czym. Wiecie, te ujęcia z daleka jak sobie biegną i biegną i biegną przy fajnej muzyce. I kurde, zawsze chciałem podobnych momentów uświadczyć w grze fantasy. I jakby ktoś się pokusił o stworzenie "symulatora chodzenia" w świecie fantasy to byłbym w niebo wzięty. Pozdro600 100 900. Wesołych świąt () #playstation #deathstranding #gry
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FloweryTaste:
Większość gier mmo chyba serwuje takie doświadczenia. Jak są ładne widoczki to na początku nawet jest przyjemnie ale z czasem się nudzi niemiłosiernie o tylko sztucznie wszystko rozciąga w czasie.
@FloweryTaste

I jakby ktoś się pokusił o stworzenie "symulatora chodzenia" w świecie fantasy to byłbym w niebo wzięty.

Gdyby przefarbować głównego bohatera na biało i dodać dużo prostej walki to byłby bestseller w Polsce xD