Wpis z mikrobloga

Szukam ludzi w temacie. Zajmujących się pracą z elektroniką itp. Mianowicie szukam myjki ultradźwiękowej która w moim hobby jest ultra przydatnym narzędziem. Co będę z nią robił? Totalnej większości używał do bardzo małych elementów. Switchy do klawiatur, plastiki abs/pbt, jakieś małe stalowe/metalowe elementy czasem pewnie przydała by się do jakiegoś pcb (szerokość do 45 cm czasem może więcej ale zawszę mogę zanurzyć połowę a później drugą) [to nie jest priorytet] Teraz kwestia ceny. Jako, że jestem cebulą tanio musi być. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szukam czegoś jak się tylko da taniego co spełniło by moje wymagania i w pod względem jakości było warte polecenia.
#pomocy #elektronika #komputery #retrogaming #myjka
  • 8
@Pepege: Jest masa myjek na rynku. Najlepiej jakby miała: programator czasowy, stalowy pojemnik i kosz, podgrzewanie, zmienną częstotliwość pracy przetwornika. Za to ostatnie jest ekstra dopłata. Bez tego bajeru za 250-450 można kupić w miarę solidną chińską myjkę. Większość ma te same przetworniki i grzałki o mocy 50-100w. Tu masz najtańszą:
https://allegro.pl/oferta/2l-myjka-ultradzwiekowa-wanna-50w-8584646472
Nic poniżej nie opłaca się brać.