Wpis z mikrobloga

#codziennienowydumbphone nr 16: NOKIA 3510i, 2002r.

3510i to w moim odczuciu model, który rozpowszechnił koncepcje telefonu z kolorowym wyświetlaczem.
Była również wersja 3510, która posiadała klasyczny, monochromatyczny wyświetlacz.

Główne funkcje z ulotki:
- ekran 96 x 65px, 4096 kolorów
- 0,8 MB pamięci
- polifoniczne dzwonki
- MMSy
- gry java

Zapraszam do obserwowania mojego tagu, gdzie codziennie publikuje ulotki opisujące stare telefony sprzed ery smartphonów.

#telefony #ciekawostki
gonera - #codziennienowydumbphone nr 16: NOKIA 3510i, 2002r.

3510i to w moim odczu...

źródło: comment_OKbiSqSjYeW1eDrmVs1EOnhpVfYrhXLO.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@gonera: to był moj pierwszy telefon z kolorowym wyświetlaczem, kupiłem sobie kable z Allegro, taki wkładany pod baterie i wygrywałem pirackie gierki zamiast za nie płacić smsami premium. Najlepszy był jakiś taki skateboarding od chyba gameloft. Niebywałe ze nawet dzisiaj pamietam jaka to miało gowno rozdzielczość. Z tego telefonu przesiadłem się od razu na n-gage’a i to był skok cywilizacyjny.
  • Odpowiedz
@To-masz czy Ty chłopie myślisz, że ja tak se staremu mojej starej mogę pójść i wziąć telefon o każdej porze dnia i nocy? XD to stare zdjęcie, które zrobiłem właśnie w celach kronikarskich bo chciałem je wrzucic na mirko że hehe patrzcie czego mój teść używa, ale jakoś mi się nie złożyło.
Jutro jak się na Wigilii spotkamy to dostarczę, jeśli taki z Ciebie niewierny Tomasz
  • Odpowiedz