Wpis z mikrobloga

@zbyszko17 dziękuję za paczkę, niestety większość rzeczy nie nadaje się do spożycia. Jedno z piw puściło podczas transportu, prawdopobnie paczka była na mrozie w skutek czego wszystkie czekoladki, list, książka zostały zmoczone i są nie do uratowania. Tak samo kubeczek nie jest strzaskany. Ubrałbym nawet stój mikołaja, który wysłałeś ale niestety zmoczny. Piwnym Mikołajem nie chcę być :)

Za list dziękuję, mam podobne pismo, więc nie było problemu odczytać go. :)

Dla tego kto będzie mi raz następny wysyłał paczkę, nie chcę nic co jest cieczą.

Pozdrawiam.

#wykopaka #paczkaprzyszla #paczkadlamirka
  • 9
@zbyszko17: Nakleiłeś na paczkę kartkę "InPost rządzi" to się wkurzyli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja piwko wysłałem owinięte dość mocno folia i do tego w workach próżniowych aby w razie stłuczki niczego nie zalało.
@zbyszko17: Moja przesyłka dostarczona przez pocztę polską wyglądała jakby sam diobeł się na nią uwziął, stratowały ją nosorożce, a potem zrzygal się na nią kot.
Zanim mi ją w ogóle pokazali dostałam spytnie do podpisania kwit, ze przyjmuje w takim stanie i nie odpowiadają za to czy w ogóle coś jest w środku.
Hatfu, tylko inpost

Jeszcze musiałam się wykłócać o formularz, ze odmawiam jej przyjęcia, bo chciała zaznaczyć, ze ja