Wpis z mikrobloga

#poznan #budownictwo

Mireczki, macie jakiś fajny sklep/hurtownię z towarami do łazienki? W styczniu czeka mnie generalny remont więc muszę kupić wszystko, płytki, stelaż, kabinę, umywalkę itd... Szukam sprawdzonego miejsca gdzie można sobie towar obejrzeć na miejscu a ceny są rozsądne. Mam pod nosem Castoramę ale wybór np kabin prysznicowych jest dość słaby.
  • 7
  • Odpowiedz
@maciejg: @el009: tylko że w sanpolu ceny są jakieś 40-50% droższe niż w sieci. @el009 najlepiej obejrzeć wszystko w sklepach stacjonarnych, a zamówić w necie. Taka prawda. Chociaż część modelii/linii jest tylko dla danych sklepów czy marketów. Z płytkami tak miałem, konkretnie wybrany przeze mnie Tubądzin był robiony specjalnie dla Obi. Za cholerę nie mogłem kupić nigdzie indziej.
  • Odpowiedz
@MaciejPN ale po pierwsze, to @el009 chce obejrzeć. Zakładam, że z bliska. A w sieci ciężko. Natomiast Sanpol ma olbrzymią i świetna ekspozycję.

Po drugie, kupować u nich obowiązku nie ma.

A po trzecie wiedzą, jakie są ceny w sieci - i przy konkretnych rozmowach są w stanie dać rabaty na tyle sensowne, że sieć (plus transport) przestaje być tak znacznie taniej.

A jeszcze trzeba się liczyć ze zwrotami czasem...
  • Odpowiedz