Wpis z mikrobloga

Jeśli zainwestuje 100eur w pożyczkę na 2dni, za dwa dni Sunfinance ją spłaci, ja zainwestuje znowu tą kwotę to dostanę 2x cashback + odsetki za 4 dni profitu?
#mintos
  • Odpowiedz
@brekomputers: Te które są audytywne, przynoszą zysk i najlepiej mają trochę aktywów, ale to już każdy ma inne pojęcie co jest dobre i jaki ma apetyt na ryzyko. U mnie w grę wchodzą tylko co mają w tym rankingu wynik 60+
  • Odpowiedz
Sunfinance to może nie najlepszy przykład - bo to powstało z kilku firm które były na dole rankingu. Ale Finko to były Varks który w tym ratingu jest całkiem wysoko. Nie wiem czemu zmienili nazwę swoją drogą.
  • Odpowiedz
@brekomputers: To jest grupa na FB(P2P Investment Fellows) i ludzie z Danii się wypowiadali. Jak jebnie w ziemię meteoryt to w sumie rybka mnie to będzie już interesować. Wole dywersyfikować w te 19 i na innych portalach gdzie na 1 podmiot przypada jakieś 1% mojego kapitału niż pakować w coś co jest tykającą bombą, a dywersyfikacja nie kończy się na 1 portalu
  • Odpowiedz
@brekomputers: sorry że się wtrącę ale jak słyszę słowo dywersyfikacja w ustach wykopków to mnie kręci mocno w kiszkach. Bo mam wrażenie że na siłę dywersyfikują w projekty vide kuetzal i takie są efekty. Lepiej mieć raptem 3 mega stabilne w których szansa jebnięcia bliska jest zeru niż 10 różnych wynalazków z szansą defaultu kilkukrotnie większą. Dodatkowo jakoś mniemam że piszemy o inwestycjach pasywnych a ogarnąć 10 portali jest znacznie trudniej
  • Odpowiedz
@brekomputers: co do envestio to już po necie piszą że ta nowa inwestycja od Wise Holding Limited to jakaś pralnia pieniędzy. Cała reszta od tier 1 do 10 zaczynając od 50k do 500k to ewidentnie dla mnie spłacanie poprzednich tierów nowym większym. Obym się mylił. Mnie trochę śmieszy inna rzecz, naraz się robi spora liczba "specjalistów" co 2 lata temu nie wiedzieli co to p2p. A inwestycje rzędu 20% jest już
  • Odpowiedz