Wpis z mikrobloga

Jeśli wyszłoby więcej niż 7 zł to nie założę rodzinki, ale myślę że znajdzie się parę osób :)
@Shmit Podajesz mi swój Apple ID, ja wysyłam na niego zaproszenie. Każdy ma swoje indywidualne konto.
Jeśli wyszłoby więcej niż 7 zł to nie założę rodzinki, ale myślę że znajdzie się parę osób :)


@Grzesiek11: xDDDDD #!$%@? polaczki biedaki. #!$%@? aż żal jak się to czyta. #!$%@? spotify 20zł/m tidal 10 zł w promce na miecha a zawsze znajdzie się polaczek co to dla niego za dużo xDDDDD
@allthethings Jak ci tak żal, to nikt ci nie broni płacić, tylko po co w ogóle tracisz czas i komentujesz? Chyba lepiej płacić regularnie, niż kombinować z promkami, które często wiążą się z zakładaniem nowych kont. Jeśli chodzi o Apple Music to jakoś też specjalnie tych promocji nie widzę.
Jak ci tak żal, to nikt ci nie broni płacić, tylko po co w ogóle tracisz czas i komentujesz? Chyba lepiej płacić regularnie, niż kombinować z promkami, które często wiążą się z zakładaniem nowych kont. Jeśli chodzi o Apple Music to jakoś też specjalnie tych promocji nie widzę.


@Grzesiek11: płacę regularnie #!$%@? 20zł. To nawet nie jest paczka dobrych fajek w tych czasach. Bądźmy poważni. Naprawdę...
: to ty zacząłeś tu wyzwiska i obrażanie wiec poezja się nie będę do ciebie zwracać. TFU ci w ryj


@Shmit: no widać widać patola to z Ciebie. Chcesz te 2 dychy? Dam Ci jak Cię nie stać. Biedaku polaczku zawistny xD
Prowokujesz, to się nie dziw, że znajdzie się ktoś kto ci chamsko odpowie.

Nie interesuje mnie ile płacisz i komu, wątpię żeby kogokolwiek w tym temacie to interesowało.


@Grzesiek11: Prowokuje, żeby dać tym ludziom do myślenia. Te serwisy naprawdę robią świetną robotę i starają się dotrzeć ze swoją ofertą do każdego, nawet tych mniej zamożnych. A taki p0laczek co robi? Jeszcze mu źle. Jeszcze musi przycebulić. Kiedyś 20 zł za płytę
burku nie szczekaj. Skoro mogę za coś zapłacić mniej to skorzystam. A dla twojej i formacji do opłacam kilka serwisów filmowych i muzycznych. A gdybys nie zauważył to zadałem pytanie BURKU.


@Shmit: Gdybyś był taki bogaty na jakiego się kreujesz to byś się w takie coś nawet nie bawił. Masz rację, skoro możesz zapłacić za coś "mniej" to skorzystaj, ale nie obrażaj się później jak ktoś nazwie cię cebulakiem albo p0laczkiem.