Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Dzisiaj wreszcie otworzyłem. Dziękuję serdecznie @kakulina za te parę ciepłych, miłych słów! ()
Czekolada idealnie się uzupełnia z winem, które od razu spróbowałem. Nie jest wodniste ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na razie dumnie się prezentuje na moim stojaku! Na pewno cała rodzina też spróbuje, bo go trochę dodam do bigosu^^
Puzzle akurat już sam kupiłem dla chrześniaka ale jutro złożę mu wizytę, sam nie znam się na bajkach ale siostra dała okejkę po pokazaniu. Co do książki o wypiekach to w ciągu najbliższych dni pewnie coś zrobię i Cię zawołam. Jeszcze nie miałem dłuższej chwili by przejrzeć te przepisy, ale jest ich całe mnóstwo - gorzej z czasem ;)
Trochę nie mogłem listu rozczytać i nadal zagadką dla mnie pozostaje słowo "screpbooling" czy jak to brzmi? (Napisz proszę co to, może mnie do czegoś zainspirujesz).
Jeszcze raz dziękuję. To była moja pierwsza edycja, ale na pewno nie ostatnia. #wykopaka
Burza92 - Dzisiaj wreszcie otworzyłem. Dziękuję serdecznie @kakulina za te parę ciepł...

źródło: comment_C3BmlDeugtS3g50lN3gsUgjzsONd6VSG.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Burza92: o matko! Ja myślałam, że mam ładny charakter pisma. Scrapbooking to metoda ozdabiania kartek, ramek czy albumów różnymi papierami.
Cieszę się, że paczka nie zawiodla zwłaszcza, że to Twój pierwszy raz w wykopace. Czekam na zdjęcia wypieków i jeszcze raz życzę wszystkiego co najlepsze!
  • Odpowiedz
@kakulina: Ładny jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki za rozwiązanie zagadki - aż takich zdolności manualnych nie mam¯\_(ツ)_/¯
Również życzę wszystkiego najlepszego - dla Ciebie i rodzinki.
  • Odpowiedz