Wpis z mikrobloga

@LewCyzud: Znalezienie obecnie lekarza który bez problemu wypisze Ci benzodiazepiny nawet w polsce to sztuka. Szanse na znalezienie takiego w bardziej cywilizowanym kraju typu niemcy oceniam na niemal zero.
@Robocovo: To zasadniczo już ci napisałem. Ale jak widzę nie ogarniasz na tyle nawet żeby znać składy i wiedzieć czym się możesz legalnie odużyć z apteki, więc tym lepiej, bo jeszcze byś się przypadkiem zabił, albo wylądował na toksykologii.
W zasadzie to żałuję że cokolwiek pisałem.
@LewCyzud: Jak w #!$%@? robić lekarzy to mi tłumaczyć nie musisz, bo kiedyś (dawno temu) byłem od tego ścierwa uzależniony, ale prawda jest taka że bogu dzięki jest coraz mniej dzbanów lekarzy którzy to zapiszą nawet po takiej bajeczce.

Po tych słowach dostanie receptę na benzo na dwa tygodnie, bo escitalopram może na początku działać głównie ma receptory presynaptyczne itd każdy lekarz po czymś takim wypisze alprazolam na dwa tygodnie bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Floyt: @Floyt: Chodzę do psychiatry napisalem. Jedynie wypisał mi więcej doxepiny i nic. Mam brać więcej i więcej. Dzięki za odpowiedzi sam sobie załatwię coś mocnego.
@Robocovo: To zmień lekarza na lepszego jak obecny jest takim niedojebem że w systuacji nie działającego leku jedyne co umie robić to podbijać dawki. Albo mu o tym powiedz i porozmawiaj z nim że takie podejście uważasz za bez sensu.
@LewCyzud:

No na bloku z psychiatrii miałem takich sporo pacjentów

Jestes lekarzem?

niż zaczął ćpać jakiegoś gowno otc a i tak później wrócił do nałogu. Bo to zawsze się tak
@Robocovo: w .de bez recepty nic ciekawego nie dostaniesz i w sumie bardzo dobrze tak. jest DXM i Buscopan. w wiezieniu ponoc doxepine pala z bongla ale to juz zgroza xD serio nie masz na miejscu zadnych "znajomych"? idz w klasyczne punkty zlotowe typu dworzec, salony gier itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cogdziejak: buscopan to rozkurczowy, to można przedawkować i się naćpać?
Jak biorę to max 2 tabletki forte (20mg) i nigdy nic nie miałem.
Tradolan, przeciwbólowy, to tylko usypia, ale już po jednej tabletce a buscopan nigdy nie odczulem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cogdziejak: ja nie cpam tego xD mam kamienie w woreczku zolciowym, biorę omeprazol do operacji żeby zmniejszyć częstotliwość skurczy, ale jak złapią to biorę to co wyżej xd. Boję się bać teraz żeby się nie zacpac