Wpis z mikrobloga

Największy minus w skrócie. Przykładowo, przed chwilą skończyłem 8 część oglądać i wiele razy zadawałem sobie pytanie "o #!$%@? chodzi" bo były rzeczy totalnie z dupy. Sama końcówka to już śmiech dla mnie. No niezły przypadek że akurat przyjechał tam gdzie Ciri była i w ogóle to wszystko ahhhhhhh no jedno wielkie WTF xD 10 przypadków na które szansa wynosi 0,000000000001% co odcinek....
Tak czy inaczej teraz uczucie z obrazka:

#wiedzmin #netflix
kRpt - Największy minus w skrócie. Przykładowo, przed chwilą skończyłem 8 część ogląd...

źródło: comment_j1soVFFQvaltCMldeCvqNs233QKafIsR.jpg

Pobierz
  • 10
@Ordynat_Michorowski: jeśli chodzi o książki to czytałem tylko opowiadania z "Ostatniego życzenia" i " Miecz Przeznaczenia", ale było to daaawno i zapomniałem...można powiedzieć większość (o ile nie wszystko).
Sagi nie czytałem.
Rozumiem że pytanie jest dlatego, że to co było tutaj w serialu było dokładnie tak jak w książce, tak?
@kRpt: w zasadzie nie czytając książki to serial wiele razy wspomina o przeznaczeniu i powtarza to jak mantrę wiec to ze się spotkali nie powinno zdziwić. Ale w książce tez tak o znienacka się spotykają :)
@Ordynat_Michorowski: a to, że Ciri pyta go o Yen? O co z tym chodziło. Ehh zbyt wielu rzeczy trzeba się domyślać. W poprzednich odcinkach kilka wątków nie działo się w równym czasie i to też minus bo mogło się komuś to wszystko pomieszać. Ja ogarnąłem bo kojarzyłem postacie, coś tam pamiętałem no i czaiłem o co chodzi, ale ktoś kto nie miał kontaktu z tym uniwersum mógłby nie zaczaić
@kRpt Lel, przecież to akurat jest w książce i ma to potężną wymowę, jeśli chodzi o motyw przeznaczenia. Do tego momentu w serialu nie doszedłem i nie wiem, jak to przedstawiono, ale wygląda na to, że się #!$%@? z dupy.
@Emes91: @LibertyPrime: Nie #!$%@? bo nie mówię, że serial mi się nie podoba, bo podoba mi się i chciałbym dalej oglądać :( Po prostu takie "przypadki" są absurdalne, no ale skoro tak było w książce... to w takim razie nie jest to minus serialu.