Wpis z mikrobloga

lepiej wytrłumacz czemu to tak urosło wzgledem bitcoina czy tam czemu bitcoin spadł wzgędem tego na tak długo


@theromanpolan: Bo wielorybowie zrobili turbo wyleszczenie ¯\_(ツ)_/¯
Spam na Bitcoinie, spam na Ethereum, "rewolucyjne" ICO, Najlepszy BCH

Zarobili swoje i zaorali ulicę
Pompy na monero może nie być, gdyż UE będzie masakrować w 2020 roku (komuchy :/)
@theromanpolan: Wręcz przeciwnie, jest za nisko
Ilość rozwiązań nad którymi pracują ludzie, największa ekonomia ze świata krypto (chociaż mała) i bardzo dobre wskaźniki na przyszłość.
Ilość rozwiązań nad którymi pracują ludzie,


@fervi: tak samo shitcoiny mówią , że pracują XD

RSK już miało w 2017 smartkontraktami zabić ETH ( ͡º ͜ʖ͡º)

segwit po 3 latach utknął na 50% adopcji

najlepszym wskaźnikiem jest brak adopcji bitcoina przez nikogo , każdy kto dotyka szybko odchodzi jak ostatnio klub sportowy z USA , to jest najlepszy wskaźnik bitcoina po 10 latach , nawet darkmarkety
Co do RSK - wprowadzają DeFi właśnie teraz, nie będziesz musiał na Bitmex grać

segwit po 3 latach utknął na 50% adopcji


@theromanpolan: Jeśli chcesz spoiler to 100% nigdy nie będziesz prawdopodobnie miał

każdy kto dotyka szybko odchodzi jak ostatnio klub sportowy z USA , to jest najlepszy wskaźnik bitcoina po 10 latach


@theromanpolan: Nie wiem, nie znam sprawy, nie wnikam

nawet darkmarkety już powoli zaczynają przechodzić na monero według
każdy kto dotyka szybko odchodzi jak ostatnio klub sportowy z USA , to jest najlepszy wskaźnik bitcoina po 10 latach

@theromanpolan: Nie wiem, nie znam sprawy, nie wnikam


@fervi: tak samo nie znasz sprawy jak steam czy microsoft zrezygnował z płatności w bitkoinie ? XD

@theromanpolan: I pewnie na miejsce 1 bitomatu pojawi się 10 kolejnych. Na razie (bo nie wiem jak w 2020) bitomatów przybywa. Nawet jeśli dobrze
Pobierz t.....n - > każdy kto dotyka szybko odchodzi jak ostatnio klub sportowy z USA , to je...
źródło: comment_ti8mqyUSIFLLflqlehUuNITGQ3qnCAyX.jpg
tak samo nie znasz sprawy jak steam


@theromanpolan: Akurat Steam znam - dostał raka jak ludzie chcieli zwrotów pieniędzy bo rośnie.

jak jedynym użyciem bitcoina będzie ransomwear i fraud to możecie sobie i 500 forków robić , a bitomaty szybko znikną XD


@theromanpolan: Przecież Monero się znacznie lepiej nadaje do tego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

powiedz mi jak często płacisz 7% prowizji żeby czymś zapłacić ?