Wpis z mikrobloga

  • 0
@Neubert

Nie ma to jak porównać rzeczywiste sytuacje z fikcją w serialu fantasy.

No tak, bo szkalowanie Biedronia wg lewaków to fikcja xD Jaki dzban xD
  • Odpowiedz
  • 14
@NapalInTheMorning chce filmu biograficznego o M. L. Kingu i ma go grać biały lub żółty aktor! A czemu nie? Komu to przeszkadza? A jak nie, to rasizm!

To nie chodzi o to, że gra czarny, żółty czy Musiał. Chodzi o pakowanie tego na siłę.
Ghostbusters ostatnie pokazały, jak bardzo jest to #!$%@?. Terminator DF też.

Teraz czarny lub żółty Hitler,
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: Ja mam zawsze beke z wykopków czepiających się murzynów czy gejów w serialach ale w wiedźminie u mnie też powoduje to lekką irytację. Widać, że to jest wciśnięcie na siłę, bo ktoś czarny musi być i tyle.
  • Odpowiedz
chce filmu biograficznego o M. L. Kingu i ma go grać biały lub żółty aktor! A czemu nie? Komu to przeszkadza?


@vartan: No to kręć, na pewno wszystkie wykopki przyjdą i zapłacą za bilety.
  • Odpowiedz
@emperorEye

Jak lewak jedzie do rodziny na Boże Narodzenie to chociaż się #!$%@? dobrego jedzenia i wróci do swojego przybytku.

Prawak natomiast po obejrzeniu netflixowej wersji wiedźmina będzie tydzień chodził z ciężkim zatwardzeniem i klasterowym bólem dupy.
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: ja to w ogóle jestem urażony widokiem karłów w tym serialu. Nie chcę żeby moje dzieci to oglądały, bo jeszcze pomyślą że to normalne, że ludzie niskiego wzrostu mogą chlać, przeklinać i rządzić państwem z tektury z fotelu posła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz