Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DzejmsKameron: Ale czytajcie komentarze zanim obsracie dupę wszystkim polkom xD Nie tyczy się to tylko naszego kraju, ale klapki na oczach przegrywów widzę górą, znajdźcie sobie dziewczynę jak takie łatwe xD
  • Odpowiedz
@redixd: właśnie ciekawe, niech jadą na wycieczkę i zaruchaja XD

Aż mi się przypomniał taki trol co gadał jakie skandynawki są nie ten, tyle ze gadał na podstawie tego ze gadał gdzieś w sklepie czy ki #!$%@? na tygodniowej wycieczce w Sztokholmie XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PaulStanley: no bo #!$%@?, ile można klepać ten sam temat i odreagowywać się na płci przeciwnej na portalu ze śmiesznymi obrazkami xD pod tym postem to samo, w Rununii, Rosii, Sydney czy #!$%@? San Francisco ludzie mieli tez w #!$%@? matchy przelotem, ale hurr durr p0lka puszczalska zła niedobra do piekła
  • Odpowiedz
@ferr11 no tak xD. Raz jak babcia oglądała plebanię, to się przysiadłem i akurat był taki odcinek, w którym ta babuszka z plebanii coś takiego mówiła. Jakos tak mi siadlo w pamięci ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ferr11 rozumiem mireczku( ͡~ ͜ʖ ͡°) fonetycznie to: t r a cz/ cz a r t . A co do czerpania się o takie #!$%@?-no cóż... tez się czasem czepiam o #!$%@?, ktore nie są zbyt istotne w kontekscie samej wypowiedzi

  • Odpowiedz