Wpis z mikrobloga

@Halbr: Zwykli ludzie chodzący do kościoła, swoim poparciem dla tej patologii, tez mnie #!$%@?ą ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak komuś robi przykrość nazwa sieci wifi to bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.
  • Odpowiedz
@Halbr: No i #!$%@? mnie, ze wszystko ich oburza, rani uczucia, wszyscy maja dookoła się zachowywać jak oni chcą. Od polityki, przez szkole i do łóżka. A tfu
  • Odpowiedz
  • 2
@kasa Tym sposobem dorzucasz swój kamyczek by ludzie zamiast sie szanować to byli dla siebie złośliwi. Później się tylko nie dziw, gdy ktoś Cię pochamsku potraktuje na ulicy, bo taką postawą utrwalasz takie społeczeństwo.
  • Odpowiedz
@ziele1985: @josedra52 to troche tak jakby na samochodzie wymalowac napis "#!$%@?Ć DZIECI" i postawic pod przedszkolem. Po co robicie sobie sztuczne konflikty. Byle komus dopiec... nie rozumiem po co robić innym ludziom pod górkę kiedy nie ma to żadnego obiektywnego celu. Jeśli jesteś niewierzący to sobie bądź, tylko po co utrudniają życie innym?
  • Odpowiedz
@TenAnonToKlopoty: Ale tam nikt nie pisze ze coś smierdzi czy jak@Raznaruski_rok: napisał #!$%@? dzieci. To imię. Tyle. Występuje w Biblii. O to chodzi, wszędzie sie dopatrują jakiegoś obrażania.
  • Odpowiedz