Wpis z mikrobloga

Serial strasznie słaby, postacie nieadekwatnie odwzorowane, słaba gra aktorska, widać że budzet nie ten, wiecej napisze jak wróce do domu i włącze 1 odcinekʕʔ
#wiedzmin
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Silimarillo: nie potrafisz nawet SWOICH wpisów czytać ze zrozumieniem a co dopiero napisów w serialu. Nie wiem jak cię sklasyfikować, może gdzieś na poziomie ameby albo pantofelka.
  • Odpowiedz
@Quimeen:

Idz przeczytaj opowiadania a pozniej zacznij sie wypowiadac w tym temacie. Bo nie wiesz co piszesz.

Koleś ale wiesz że to jest SERIAL NETFLIXA a nie polski film na który "szkoły i tak pójdą". Tu nie trzeba znać książki, nie trzeba studiować od dziecka historii żeby cokolwiek zrozumieć. To jest serial który służy do bezmyślnego, relaksacyjnego spędzania wolnego czasu.
  • Odpowiedz
@wielad: za to twój poziom ciężko opisać, jedynie ty sam możesz reprezentować swoje dno. Jedyne co napisałem to to że było nudno więc przeklikałem kilka scen. Nie przerzuciłem na pasku, tylko użyłem narzędzia do przewijania o 10 sek. Dzięki temu skończyłem koło 10 minut wcześniej. Tyle. A twój spaczony umysł wykreował jakieś poczucie dumy z tego. Bardzo u ciebie kolorowo.
  • Odpowiedz
Co w tym złego że "przeklikał" rozmowy? Fabułę można oceniać również po tym czy wciąga czy jest tak nudna że trzeba ją "przeklikać".


@pss8888: ja nie wierzę xD To w tym złego, że przeklikując rozmowy nie masz pojęcia, co się dzieje na ekranie. Z samej akcji, czyli walk nie wyciągniesz sensu fabuły, co najwyżej strzępki i z tych strzępków ktoś później stwierdza, że fabuła jest płytka. Przecież to nie ma
  • Odpowiedz
@Wuxian

To tak jakbyś przeklikał rozmowy w Grze o Tron

No to jest akurat świetny przykład na którym mogę Ci uzasadnić o co mi chodzi. Przypomnij sobie pierwsze sezony GOT gdzie dialogi budowały nastrój, budziły ciekawość, intrygowały. Widz który zasiadł przed telewizorem nie musiał mieć jakiekolwiek wiedzy o książce, nie musiał jej czytać, wszystko było tak zrobione że z przyjemnością się zanurzało w historię, intrygi, czekało na rozstrzygnięcie. A teraz porównaj
  • Odpowiedz
@pss8888: masz rację, Gra o Tron nie była dobrym przykładem, ponieważ fabuła w serialu (początkowo) była o wiele bardziej rozbudowana niż w Wiedźminie i widz, który przeklikiwał dialogi prawdopodobnie gubił się już w trzecim odcinku. Fakt, pomijając ten konkretny wątek Aryi nie straciło się wiele, jeśli chodzi o całokształt, jednak nadal uważam, że przeklikiwanie dialogów jest idiotyczne. Jeśli sama pomijałabym jakąś część fabuły, nie mówiłabym później, że jest ona płytka,
  • Odpowiedz