Wpis z mikrobloga

@varmiok: ogólnie #!$%@? mam w jakieś tam wykopowe podboje na tinderach etc, ale chciałem powiedzieć, że to przede wszystkim jest bardzo niemiła osoba. Dobra, nie dogadaliście się, luz, ale jak odpisałeś "miło się gadało", to można odpisać cokolwiek, nawet jakieś proste "również dzięki" na odpierdziel, a tu jeszcze jakieś teoretyzowanie, że to nie była rozmowa XD. A co #!$%@?. Słowo rozmowa w swojej definicji nie zawiera czy ktoś był zadowolony
  • Odpowiedz
@varmiok: wy serio jesteście juz na poziomie wysmiewania dziewczyny za to, że nie chce sie spotkac ze starym chlopem #!$%@? w macu?! XD
Niech mi ktos powie ze to żart a nina serio. Jeszcze zaproponujcie pojdzie do biedry i kupienie jakiegos leśnego dzbana na spółkę xD
  • Odpowiedz
@varmiok: No za tę kropkę nienawiści na końcu, to po prostu XD

No a jej to bym napisał w pierwszym screenie, że przy takim podejściu do wyboru miejsca spotkania, to lepiej, żeby ona nie szukała stałego związku, bo jeszcze do niego nie dojrzała. Wieje od niej materializmem na kilometr i żal będzie, jak ktoś się nadzieje. Normalnej kobiecie też może miejsce nie pasować, ale nie będzie reagować w ten sposób,
  • Odpowiedz
@varmiok: chodziłem z tą laska do podstawówki, kiedyś była we mnie zakochana. xD ale ona jakas #!$%@? jest bo już chyba z 5-6 lat siedzi na tych Badoo i tinderach i nic z tego nie wynika xD
  • Odpowiedz
@Naxster @pierogu Ogólnie to zapewne zaprosiłbym ją na piwo ale dawała sygnały że chce się szybko spotkać. A wiec miałem wolną niedziele. Mieszkamy pod wawą i w niedziele wieczorem Otwock to wymarłe miasto. Więc zaproponowałem to co było najbliżej ( ͡° ͜ʖ ͡°) A robienie gównoburzy za miejsce spotkania jest według mnie dość dziwne.

@Arturoholik: Otwock to ogólnie dziwne miejsce ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@varmiok ahahahahah kiedyś pisałem z nią ona jest zdrowo nie ten teges. Proponowalem jej wyjście na luzie to odrazu spina była właśnie xD Od kilku lat na badoo i non stop oplaca sobie najwyższe pakiety. I tam się wyświetla w promowanych. Pracuje w jakimś urzędzie chyba, bo ma mnóstwo fotek z takiego otoczenia :)
  • Odpowiedz