Wpis z mikrobloga

siemanko czolgisci, pierwszy raz kupilem tier 6 w wocie a mianowicie KV-85, jezdze narazie na stocku i zbieram kredyty na działko 100 mm i mam pytanie, czemu nie moge przebić nawet 6-tek? Gold tez se pomaga, na kv-1s to jechałem nawet 7-ki
#wot
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WvKd12: skup do końca działo czyli czekaj aż ten zewnętrzny okrąg celownika maksymalnie się pomniejszy. Każde działo w wocie ma swój rozrzut i mimo celowania w konkretny punkt pociski czasami lecą w całkiem inne miejsca w obrębie tego okręgu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WvKd12: jak chcesz niszczyć czołgi na strzał to wybadaj sobie KV-2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Taki już urok niskich tierów
@WvKd12: Stokowe działo ma 120 mm średniej peny. Średniej - więc wartość peny przypisana do konkretnego pocisku może być wyższa lub niższa, a na tierze VI już zaczynają pojawiać się czołgi których pociskami przeciwpancernymi po prostu od frontu nie przebijesz. Tiery I-V to takie magiczne miejsce, gdzie każdy może przebijać każdego (poza nielicznymi wyjątkami), od tieru VI pancerz robi się znacznie grubszy - to jest ten moment gdy do akcji wkracza
@WvKd12: ściągnij sobie paczkę modów, instalacja jest dość łatwa https://wgmods.net/46/
podczas instalacji zaznacz wskaźnik penetracji pancerza (pokazuje on twoją aktualną średnią wartość penetracji uwzględniając dystans/grubość pancerza wroga uwzględniając kąt jego pochylenia), oczywiście możesz sobie resztę poprzeglądać bo jest sporo ułatwiających życie modów, ja np używam jeszcze dodatkowego celownika serwerowego

a wskaźnik penetracji się bardzo przydaje i jest legalny, mam fioletowe wn8 a i tak wiele razy uratował mi dupę ( ͡
piecykzdmuchawo - @WvKd12: ściągnij sobie paczkę modów, instalacja jest dość łatwa ht...

źródło: comment_lUxesR668ekMEKoZYmUaOhLFMzq2lO3r.jpg

Pobierz