Wpis z mikrobloga

Zaczynam rozumieć, dlaczego Kamil z takim poświęceniem godnym lepszej sprawy brutalnie eliminował kolejne osoby. Skoro wchodził do programu tak spłukany i w dodatku z długami podatkowymi, to wiadome, że w grę wchodziła tylko wygrana tych 100 tysi ;)
#bigbrother
  • 10
  • Odpowiedz
@TomaszHajto111: Ej, ja nie mam wcale problemu z tym, ze ktoś wchodzi programu po to, żeby zgarnąć tę kasę. Tylko on na każdym kroku podkreślał, że wcale mu na tym nie zależy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mokka89: Długi podatkowe ma od dawna, a tu chodzi o to, że miał dostać kasę od TVN i narazie nie dostanie dopiero w marcu jak by odpadł wcześniej miał by szanse zarobić kasę, a tak przed świętami niema co liczyć na jakieś zlecenie.
  • Odpowiedz
@mokka89: Długi podatkowe ma od dawna, a tu chodzi o to, że miał dostać kasę od TVN i narazie nie dostanie dopiero w marcu jak by odpadł wcześniej miał by szanse zarobić kasę, a tak przed świętami niema co liczyć na jakieś zlecenie.
  • Odpowiedz
@mokka89: wątpię, że wchodził z nastawieniem, że musi wygrać kasę za wszelka cenę. On miałby szansę zarobić swoje i nie okupiłby tego ptsd. A wygrać to każdy myślę wchodzi z myślą, że chciałby
  • Odpowiedz
@passoa93: No ale, kurde, to chyba jak masz te 36 lat, wiesz już jak działa świat i jak wchodzisz do takiego programu, zakładasz sobie różne scenariusze i albo wiesz, że możesz sobie pozwolić na taką zabawę, albo nie. Dla mnie żenujące zachowanie, totalnie nieodpowiedzialne.
  • Odpowiedz
@planer_tyg: No, ale on nie prosił o tą zbiórkę przecież. To jest tak naprawdę pożyczka, bo on to potem odda mogli tego nie organizować, bo teraz ludzie będą z tego cisnąć bekę.
  • Odpowiedz