Wpis z mikrobloga

#turniejfut
Najpierw pytanie, jaki macie propozycje co do ewentualnej kolejnej edycji, formula, zasady itp. Co zmienic, aby bylo sprawniej i uczciwiej?

- Na pewno w przypadku fazy pucharowej będą dwa mecze, jak w realu, ewentualny 3 przy remisie bramkowym (inaczej sie nie da). Karne nie wchodzą w grę, bo jak?

Panowie mobilizujemy sie, nie ma opcji, zeby to nie skończyło sie przed świętami, no bez jaj.

Xbox one, final @pnowak94 vs @htmerky

PS4 - screen

Czekamy na wyniki 1/4

@dulux23 vs @LukEEE
@iti1986 vs @kemawir123

@MrErnest24 i @st4ch juz w półfinałach.
#turniejfut
#fut
R.....t - #turniejfut
Najpierw pytanie, jaki macie propozycje co do ewentualnej kole...

źródło: comment_6WH8GZxJj81OFn2T68pYBpyIfrMocN40.jpg

Pobierz
  • 32
@Raul777: formula ligowa sie nie sprawdzi, gralem w jednej lidze i to sie ciagnelo bez konca.

Termin byl podany do kiedy trzeba rozegrac spotkania i dzbany czekaly do samego konca.
Trzeba sie bylo prosic o spotkanie.
Natomiast robienie kolejek ligowych z terminami, pilnowanie wszystkiego, pytanie kazdego czy zagral itd, to nie dla mnie, wiem ze nie starczy mi czasu.
@Ravalent: @Raul777: też tak myślałem, zrobić sobie taką spokojną bez pośpiechu ligę Mirko. Zebrać aktywnych graczy i kolejka raz w tygodniu. Jak ktoś w ciągu tygodnia nie rozegra meczu, to walkower dla aktywnej ze stron (pokaże screen, że pisał i głucho), w przypadku obu nieaktywnych mecz przepada i obaj mają po 0 pkt, a mecz na papierze rozegrany
@Ravalent: mi się wydaje że lepszym pomysłem jest ustawić krótki termin np tydzień na sztywno bez przedłużania, kto nie zagra ten dostaje 0 pkt (jeśli się okaże że to jedna ze stron odwala maniane to ta poszkodowana niech wyśle jakieś screeny że próbowała się dogadać i że to jest wina jednej strony). Jak będą grupy że np wszyscy mają po 0 punktów to nikt dalej nie idzie a ktoś wylosowany w
Albo w drugą stronę zrobić listę osób które faktycznie grały i niech oni biorą udział, a nowych dopuszczać po jakiejś weryfikacji


@asbecbda25: ale tak samo można zrobić w lidze, w pierwszej formule i tak ktoś ma lepiej a ktoś gorzej bo jeden wyjdzie z grupy rozgrywając 0 spotkań bo reszta się nie odzywa, a drugi nie wyjdzie rozgrywając 6 bo tu akurat byli aktywni użytkownicy ¯\_(ツ)_/¯
@Raul777: też prawda, to już jest kwestia farta wtedy następny etap takiego zweryfikuje, a kto nie wyszedł z grupy to i tka daleko by nie zaszedl

@Krystiaaano98 to by wg mnie było najlepsze ale właśnie z tego co sledzilem dalsze rozgrywki (ja odpadlem na grupie niestety) to widziałem że dalej niektórzy mieli problem z zagraniem..
@asbecbda25: ja nie wyszedłem bo trafiłem na dobrych przeciwników a kręcę się koło elity w LW i czasami wpada ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) a tak każdy miałby okazję zagrać z każdym i sprawdzić co potrafi każdy wykopek z tagu
@asbecbda25: do tego dochodzi jedna kwestia - faza grupowa która jest tak rozciagnieta jest nie do końca sprawiedliwa. Przykładowo ja który rozegralem wszystkie mecze w tydzień do rozpoczęcia grałem wtedy składem wartym grosze bo dopiero zaczynałem się w to mocniej bawić, gdybym sobie zagrał tak jak niektórzy pod sam koniec to skład miałem bez porównania lepszy - prowadzi to do tego że wiele osób z tego powodu też przeciąga, aaa bo