Wpis z mikrobloga

Powoli zniechęcam się do wykop.pl.
A przede wszystkim do większości wykopków. Co jeden to większy specjalista.
Możesz pisać używać argumentów ale do większości to nie dociera. Najlepiej to zauważysz jak jesteś specjalistą w jakiejś dziedzinie i w niej pracujesz oraz masz np. 5-9 letnie wykształcenie w tym kierunku.
Na uczelniach nauczali cię najwięksi fachowcy w danej dziedzinie. Te założenia przejęły największe firmy w tej branży.
Ale jak wyskakuje jakieś temat na wykopie a Ty piszesz że według 100-letniej wiedzy w tym temacie robi się taki i tak to gro wykopków twierdzi że jesteś nie douczonym imbecylem i sypią minusami i cię wyzywają od nieuków.

Bo ONI przeczytali kilka artykułów na wykopie i oni WIEDZĄ.

Wydaje mi się że jak zaczynałem bywać na tym portalu byli bardziej wartościowi ludzie niż dzisiaj. Wydaje mi się że te parę lat temu ludzie byli bardziej skłonni do wysłuchania logicznych argumentów. Dzisiaj to ludzie tylko "nadają" ale w ogóle nie potrafią nastawić się na odbiór. Jakichkolwiek argumentów nie użyjesz oni i tak mają to gdzieś i przyczepią się jakiegoś zdania 2 wpisy wyżej.
Może się starzeje ale coraz bardziej odsuwam się od tego portalu.
Miłego dnia.
#wykop #wykopki #zalesie
  • 2
@mpetrumnigrum: wlaśnie dla takich ludzi jak Ty tu jestem. Widać od razu kiedy wypowiada sie ekspert w jakiejs dziedzinie (chocby mial i 500 minusow) lub ktos, kto po prostu pracuje w danym zakresie. Całej reszty zwykle nie biore na powaznie, chociaz fajnie poczytac zdanie innych kiedy w swojej totalnej ignorancji nie ma sie zadnego zdania na dany temat.