Wpis z mikrobloga

@yeloneck jest trójka i czwórka, oba są remastery z dodatkami. Ja mam trójkę, w której jest jeszcze liberation ($24 W big w było ;)) Co do dwa w jednym, to poluję na Bayonette 2 w pudełku, bo do niej dorzucają jedynkę, a w dodatku właśnie się dowiedziałem, że dwójka jest exclusivem na Switcha. A jedynka, była ekstra!
@kanapeczka_z_kanapa: @yeloneck: jest na Switchu w co grać jak ktoś nie lubi takich cukierkowych gierek?
Bardziej kręciłyby mnie jakieś ładne (tzn. nie cukierków w stylu Mario) przygodówki z fajnym klimatem albo symulacje (tu wiem, że jest np. WRC 8). Przeglądałem te gry w internetach i katalogach już nie raz, ale jakby same tytuły, parę obrazków i opis z broszurki reklamowej to trochę mało. Bo byłoby głupio, jakbym wyłożył 300 ojro
@bidzej: jak lubisz takie bardziej mroczne to też jest w co grać. Tak z głowy:
- Dark Souls
- Wiedzmin 3
- TES: Skyrim
- Diablo 3
- Limbo
- Hollow Knight
- Bayonetta (exclusive, bardzo spoko)
- Doom
- seria Resident Evil
- South Park (kreskówka, ale bynajmniej nie dla dzieci)
- Outlast

W sumie dużo zależy od tego co określasz mianem 'cukierkowy'. Bo Zelda pomimo żywych kolorów to raczej
@kanapeczka_z_kanapa: dzięki. W takim razie znowu mi chodzi Switch po głowie

co określasz mianem 'cukierkowy'


no generalnie słodkie kolorki i dźwięki, nieproporcjonalne postacie z wielkimi głowami i oczami, fabuła typu "uratuj księżniczkę" itd.
@bidzej gier jest dużo, każdego rodzaju, największy problem w tym, że są cholernie drogie w porównaniu do innych platform i do tego nie za bardzo tanieją. Ale da się wyrwać coś taniej czasem :)
@Piter71: no właśnie teraz widziałem Assassin's Creed Rebel Collection i dają Black Flag i Rogue w jednej grze. Będę teraz polował na Xenoblade 2 i jakieś pokemonki też :)

@bidzej: ja właśnie dla tych cukierkowych gier głównie kupiłem Switcha. Zeby na lajcie usiąść i się odstresować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale coś bardziej "normalnego" też wpadnie.
@yeloneck: eh grałem w to, ale nie udało mi się pokonać tego głupiego bossa na pustyni. Z trzema pozostałymi poszło elegancko. Jak ktoś ma jakieś rady na tego pustynnego skurczybyka, to z góry dziękuję :)