Wpis z mikrobloga

Nasz syn jest... Specyficzny.
Generalnie to nie mamy z nim ani dobrego ani złego kontaktu, tylko zwyczajnie go nie lubimy. Wiecie, co jakiś czas zadzwoni i opowiada co u niego słychać, ale nas to zwyczajnie nie interesuje i nudzi. Moja żona ma na niego taki sposób ze jak z nim gada to go zawsze o dziewczyny wypytuje (przy jego wzroście, wadze i zakolach to są pytania retoryczne). On się wtedy denerwuje i mamy kilka dni spokoju.
W tym roku chcieliśmy mieć fajne święta i pomyśleliśmy ze byłoby super bez niego i niezręcznej ciszy przy wigilijnym stole. Nagadaliśmy mu wiec o synu naszej koleżanki który spędza zawsze święta w Hiszpanii (pokazaliśmy mu pare stock photo z Malediwów) i podpuściliśmy go, ze on nie może tam jechac bo sobie nie poradzi i się tylko słońcem poparzy xD
No i gdzieś w sierpniu nasz nieudacznik kupił bilet rajanera i będzie się tych dziesięciu stopniach na plusie opalał xDDD My nadal udajemy ze o niczym nie wiemy chociaż mamy wgląd w jego konto bo sam nie umie rachunków opłacić nawet. Teraz nasz Anon czeka we Wrocławiu na lot a my turlamy się ze śmiechu patrząc na prognozy opadów xDDDD. Szkoda ze nie zobaczymy jego miny na miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#swieta #wigilia #rodzina #urlop #heheszki #hiszpania #malediwy #pdk
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 15
@cozaasy: Synek, Tacie ktoś ukradł telefon i napisał te głupoty. Nie wierz w nie kochane i trzymaj się tam cieplutko. Tylko zakładaj kurtkę jak idziesz na plaże, bo tak jak mówiłeś 4 kilometry to blisko, ale żeby Cię jednak nie przewiało. Nie przejedz się tez tymi łakociami co tam je masz na stole, bo ten szwedzki stół zawsze kusi, żeby się przejadać, a Ty jesteś szczupły kawaler śle o linie
  • Odpowiedz
@popik3: narodziny nowej pasy a te spierdoxy wchodzą w jakąś głęboką polemikę o sensie życia i moralności, gratki ziomek, mam nadzieję, że srasz z nich w najlepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@popik3 ogunie to mam w rodzinie kogoś na południu Hiszpanii i zdarzały się zimy, że jeszcze w święta się opalali przy 25 xD
jak chcecie spędzić święta bez syna to spoko, ale nie musicie być do tego wredni i się z niego naśmiewać. Sami go wychowaliście xD
  • Odpowiedz