Wpis z mikrobloga

może trochę #niepopularnaopinia, ale jestem zawiedziona kubkiem #spurdo. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jakość jak to #cupsell, nie ma na co narzekać, to mój trzeci kubek, ale pierwszy w którym wzór jest tak niedbale zrobiony. Spurdo jest prawie pomarańczowy, sama grafika jest w mega słabej jakości - widać, że to nie są wektory, tylko rastrowa w rozciągniętym rozmiarze, kontury są poszarpane i jest to widoczne gołym okiem. Miał być prezent dla niebieskiego, dalej będzie - ale imho za tą cenę mogło być o wiele lepszej jakości. Dla porównania, w komentarzu dodaje kubek z sklepu Siostry Bożenny - cena taka sama (albo nawet niższa), a jakość o wiele lepsza.
dobrze, że koszulki nie zamówiłam, bo taki był pierwszy plan. Wtopione pieniądze. Nie wiem, kto jest właścicielem sklepu, ale pewnie jakiś mirek, dlatego swoje wysrywy pisze tu
#gorzkiezale #zalesie
harpiowata - może trochę #niepopularnaopinia, ale jestem zawiedziona kubkiem #spurdo....

źródło: comment_0W2ve52LzZjEJJ6M5wb93nhe2BSKLAzy.jpg

Pobierz
  • 8
  • 0
@Lapidarny specjalnie jest niedorobiona grafika? xD widzę, że masz taki sam kubek, to spójrz na niego dokładnie - to jest po prostu źle zrobione, do takich projektów, gdzie jest potrzebna częsta zmiana wymiarów na różne rzeczy (koszulka, kubek, czapka) korzysta się z grafiki wektorowej, która jest na to podatna. Tutaj to wygląda, jakby zrobiono grafikę w 200x200px, wklejono twarz spurdo+napis i potem ją rozciągnięto. Jak chcesz, to jak wrócę do domu z
@harpiowata: Mam, widzę, porównałem nawet i faktycznie ale w sumie to tylko kubek xd Ewentualnie można sobie na Allegro samemu zrobić i pewnie wyjdzie taniej niż Cupsell

Inna kwestia, że chodzi mi o to, że ten z większym napisem widać jak się przybliży że grafika nie jest tak poszarpana
@harpiowata: spoko, ja kupiłem od nich jeden kubek własnie Kawga i w sumie więcej kubków nie potrzebuję xd
Kiedyś wygrałem na Wykopie kubek i do tej pory go mam, po dwóch latach chyba zszedł nadruk bo różowa umyła w zmywarce