Wpis z mikrobloga

@SeekSouls: cacy, tylko w tym ustawieniu boczni śpo to tak trochę skrzydłowi więc przydałoby się troszkę więcej tempa na moje ale jak najbardziej możesz spróbować tak pograć :D
  • Odpowiedz
@SeekSouls: tak jak @majzter mowi, Dembele jako boczny SPO bardzo spoko, Martialem gralem i kilkoma innymi LP/LS na SPO i bolce juz troche, jak chcesz usilnie miec tam Francuza to Coman wg mnie lepszym wyborem, nie mam pomyslu na alternatywe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majzter: Kurde fakt xD Aguero jeszcze nie kupiłem. Kogo innego do 100k ewentualnie? Bo z tymi to Griezmann i Firmino byliby właśnie na skrzydłach
  • Odpowiedz
@SeekSouls: Aguero mało ludzi gra na moje ze względu na to tempo bo wiadomo jak nie biega szypko to jest #!$%@? nie karta xXDZXD PXdXDP weś wyrzuc aguero zopacz raszford ma tempa i biega szypko. Nie lubię grać przeciwko niemu bo sprawia sporo problemów ale nie zwróciłem uwagi czy grali nim oponenci na śpo
  • Odpowiedz
@majzter: z Aguero na szpicy tydzien temu 14-6, w tym tygodniu 14-8 ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla mnie kot na napastniku, ale tutaj trzeba by zmienic wiecej i musialby byc na 10 zgrania zeby miec max boosta przy mysliwym
  • Odpowiedz
@SeekSouls: tak jak @iti1986 pisze, w tym ustawieniu fajnie już bocznymi pomocnikami właśnie gonić rywala, a taki firmino będzie odstawał dość sporo i ogarnięty gracz takim nejmarem spokojnie będzię się urywał i jak nie będziesz dobrze ustawiony defensywnym pomocnikiem albo nie uratujesz sytuacji bocznym obrońcą to bedzie ciezko
  • Odpowiedz
@SeekSouls: ja bym zostawił taki atak, u mnie w 90 meczach Griezmann i Gameiro strzelili ponad 70 bramek na głowę i mają drugie tyle asyst. Ewentualnie możesz dać na ŚPO Payet Scream, tyle że on już strasznie specyficznym zawodnikiem i trzeba wyczuć jak nim grać.
  • Odpowiedz