Wpis z mikrobloga

@SeekSouls: cacy, tylko w tym ustawieniu boczni śpo to tak trochę skrzydłowi więc przydałoby się troszkę więcej tempa na moje ale jak najbardziej możesz spróbować tak pograć :D
@SeekSouls: tak jak @majzter mowi, Dembele jako boczny SPO bardzo spoko, Martialem gralem i kilkoma innymi LP/LS na SPO i bolce juz troche, jak chcesz usilnie miec tam Francuza to Coman wg mnie lepszym wyborem, nie mam pomyslu na alternatywe
@SeekSouls: Aguero mało ludzi gra na moje ze względu na to tempo bo wiadomo jak nie biega szypko to jest #!$%@? nie karta xXDZXD PXdXDP weś wyrzuc aguero zopacz raszford ma tempa i biega szypko. Nie lubię grać przeciwko niemu bo sprawia sporo problemów ale nie zwróciłem uwagi czy grali nim oponenci na śpo
@majzter: z Aguero na szpicy tydzien temu 14-6, w tym tygodniu 14-8 ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla mnie kot na napastniku, ale tutaj trzeba by zmienic wiecej i musialby byc na 10 zgrania zeby miec max boosta przy mysliwym
@SeekSouls: tak jak @iti1986 pisze, w tym ustawieniu fajnie już bocznymi pomocnikami właśnie gonić rywala, a taki firmino będzie odstawał dość sporo i ogarnięty gracz takim nejmarem spokojnie będzię się urywał i jak nie będziesz dobrze ustawiony defensywnym pomocnikiem albo nie uratujesz sytuacji bocznym obrońcą to bedzie ciezko
@SeekSouls: ja bym zostawił taki atak, u mnie w 90 meczach Griezmann i Gameiro strzelili ponad 70 bramek na głowę i mają drugie tyle asyst. Ewentualnie możesz dać na ŚPO Payet Scream, tyle że on już strasznie specyficznym zawodnikiem i trzeba wyczuć jak nim grać.
@SeekSouls: z czym sie pogubiles? przy Twoim skladzie zmieniasz pozycje Dembele z PP na LP, dajesz Francuza na trenera, na PP wrzuc Bale, przesun Gameiro na SPO i kup Yeddera if na atak, sprzedaj Griezmanna, a jak nie Griezmanna to sprzedaj Gameiro
cena obu jest podobna
@iti1986: w sumie ten Payet to nie taki głupi pomysł, dorzucić mu jakiegoś jaszczembia czy katalizator do podbicia tempa i może spokojnie śmigać na bocznym śpo bo ma sporo staminy
@SeekSouls: to Ty sie ogarnij, pytasz nas z @majzter, my Ci doradzamy rozne opcje, a Ty dalej swoje - rozumiem, to Twoja druzyna, ale nie zawracaj komus glowy jak "Ty wiesz lepiej"
Gameiro, Firmino nie nadaja sie do grania na bocznym SPO, Aguero (na innym zgraniu niz 10) tez sie nie nadaje, z mojej strony tyle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iti1986: Żadne swoje :) Po prostu pytań o różne kombinacje i tyle. Nie denerwuj się tak. Z tego co napisaliście na pewno coś wybiorę. Więc dzięki za pomoc :)
@SeekSouls: to tez warto ich posluchac (o ile sa lepsi), bo akurat wiekszosc kart, o ktorych mowa testowalem i nimi gralem
Yedder 85, Payer scream, Gameiro scream, Dembele, Martial, Coman
z tych co masz nie gralem tylko Griezmannem, bo ma 3*wf, ktore generalnie dyskwalifikuja gracza w moich oczach, bo latwo mi kogos takiego bronic, kiedy trzeba szukac lepszej nogi caly czas
@SeekSouls: ja polecalem na poczatku Dembele na jednym SPO (na 7 zgrania), na drugim Bale, ale jezeli to Ci sie nie miesci w budzecie to tak jak piszes powinno byc okej, ale obawiam sie, ze Payet na bocznego moze byc za wolnym nawet z boostem Huntera czy Catalysta