Wpis z mikrobloga

@Solinvictus: idź pod jakiś sklep monopolowy osiedlowy najlepiej z ogródkiem piwnym gdzie przesiadują pijaczki VIP , popytaj czy ktoś tam nie ma tego leku i że z chęcią kupisz bo wymienisz paczkę za 4-paks, jakieś wina tanie, no ew najtańsze 0,5 wódyub chociaż 250ml.
To jest mój sprawdzony patent, przez takie powiedzmy "akcje" zyskałem sporo dojść gdzie miałem klony i tramal za grosze...
@Solinvictus: ja tylko daje przykłady jak można za pół darmo zdobyć benzo, najczęściej właśnie klony których żule często są w posiadaniu ze względu na łagodzenie delirium, padaczki alkoholowej i ogólnie przy odstawianiu alkoholu.
Ale jak chcecie to kupujcie sobie tą tabletkę 2mg za 10 zł xDDDD ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak o ile dobrze pamiętam clonazelan 2mg w aptece kosztuje do 10 zł cała paczka ( ͡
@shakerrti1: ,
Oczywiście jaśniewielmożny wykopku

- Lekarz może przypisać, od kogoś kto bierze czy nwm jakiś czarnorynkowy obrót
- Nie brałem póki co leków tego typu toteż dokładnie ci nie powiem. Słyszałem co nieco ale nie czuję się kompetentny do udzielenia odpowiedzi.
- Zależy czy masz tolerancję, znaczenie ma również waga, wrażliwość itd.
- Z tego co czytałem zespół towarzyszący odstawieniu po dłuższym okresie stosowania jest #!$%@?.