Wpis z mikrobloga

@zestolicy: no patrz, a dla mnie od zawsze i zawsze była i ewidentnie jest czarno-niebieska ¯\_(ツ)_/¯
Czytałam też kiedyś wytłumaczenie, że ludzie, którzy nie lubią sztucznego światła, siedzą dużo w dziennym widzą biało-złotą, a nocne marki i osoby, które lubią doswietlac sztucznym światłem pomieszczenia częściej widzą czarno-niebieską. Ja jestem nocnym markiem plus nie lubię półmroku, słabszego światła w pomieszczeniach i jak jest na dworze pochmurno to zawsze włączam światło wtedy.
  • Odpowiedz
@Emes91: kierwa myslalem, ze to od dawna jest już oczywiste dla wszystkich, a na takim wykopie czyli skupisku najwiekszych intelektualistów to już w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eoon Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś widzi ten wyblakly czarny lub przeswietlony czarny jako złoty, ale nie mogę pojąć jak ktoś może mówić biały jak tam jest niebieski.
Jakbym na to nie patrzył to tam zawsze jest niebieski!
  • Odpowiedz
@Eoon no dobra, wybrałeś najjasniejszy obszar na sukience i się pytasz czy to jest czarny XD jeśli popatrzmy na całokształt, to wyraźnie widać czarny kolor z lekko żółtym połyskiem. A teraz pokaż gdzie ty tam widzisz biały xDDD
  • Odpowiedz