Wpis z mikrobloga

  • 9
@PyzaLivestream No i #!$%@? mnie to? Pytanie o sukienke od poczatku do konca dotyczylo zdjecia bo chodzilo właśnie o fakt jak odwrocone barwy moga zmylic czlowieka. Kazdy wypowiadał sie co WIDZI na zdjeciu, sama dzis tak pisalas. Zabawą nie jest widziec odwrócone zdjęcie przedmiotu którego barwy znamy bardzo dobrze. Spoznilas sie z tą akcją tak o kilka lat.
  • Odpowiedz
jak ktoś tam widzi biel i złoto niech się przejdzie do okulisty xD wystarczy trochę przyciemnić fotkę...


@Bodzias1844: i gdzie ta czerń? bo coś jej nie widać.
  • Odpowiedz
Ja jebix, ludzie wciąż mają awantury o to xD

Obrazek wrzucony przez @Silvestre_Cucumeris w zasadzie tłumaczy wszystko. Nasz mózg na bieżąco przetwarza i interpretuje bodźce wzrokowe po to, by tworzyć stałą i sensowną reprezentację otoczenia, mimo że przecież obraz świata wokół nas zmienia się jak w kalejdoskopie i potrafi wyglądać zupełnie inaczej w różnych warunkach. Jesteśmy w oświetlonym pokoju i wszystko ma dla nas określony wygląd i barwy, a jak zgasimy
  • Odpowiedz
@Quimeen: Jak popatrzyłem pierwszy raz to była ewidentnie biało-złota. Potem przymrużyłem mocno oczy i zrobiła się niebiesko-czarna. Najlepsze jest to, że teraz jak na nią patrzę bez mrużenia, to dalej jest niebiesko-czarna.
  • Odpowiedz
@Quimeen moja Różowy pasek mówi ze niebiesko-brazowa. A jak różowy pasek tak mówi to pewnie tak jest. Różowa zna się na kolorach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Quimeen: o k...a ostatnio przypomnialem sobie o tej akcji i rozkminialem to z rozowa i jej siostra. Moja widzi normalnie jej sisotra biala, moja siora tez widzi biala a to jest przecież niebieskie jak smerf. Jak widze na wypoku tez duzo daltonow
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Quimeen: W pierwszym momencie widziałem na zdjęciu sukienkę biało-złotą, poczytałem przez chwilę dyskusję po czym wróciłem do zdjęcia, a tam... Materiał wyraźnie czarno-niebieski (może poza samą górą, gdzie zdjęcie jest najbardziej przepalone). ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz