Wpis z mikrobloga

@Gilbert_Prukwa: Jak tylko ze mną mieszka to nie widzę problemu, zamiast wpieprzac się w kredyt czy wynajem mieszkania od januszy może trochę z rodzicami pomieszkać i odłożyć pieniądz, a rodzice mogą dołożyć i nawet powinni.
21 lat to wiek gdzie jeszcze wielu się uczy albo dopiero zaczyna prace - czyli nie zarabia milionów
  • Odpowiedz
@peperosso: Przede wszystkim osoba dorosła myśli, co ma niewiele wspólnego z braniem kredytu na 30 lat czy wynajmu mieszkania od Janusza tylko dlatego żeby POKAZAĆ takim Januszom zamkniętym w sferze PRLu, ze jest dorosła bo mieszka na swoim xD
21 lat to wiek w którym wielu się uczy, albo dopiero rozpoczyna prace wiec zarabia gowno pieniądze. Mądrym posunięciem jest mieszkanie z rodzicami, dokładanie się do opłat i odkładanie na swoje, rodzice
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: Spokojnie młody padawanie bo widzę, że przez brak logicznych argumentów zszedłeś jak typowy internetowy napinacz na śpiewkę o 30-letnim kredycie zapominając (bądź nie wiedząc jako 20-letni 'dorosły'), że opłaty mieszkaniowe to nie tylko kredyt hipoteczny, o którym swoją drogą nawet nie wspomniałem.
Jeśli tyranią według ciebie jest stawianie, jako rodzic utrzymujący dziecko pod swoim dachem, pewnych warunków, a nie rozkładanie rąk i "co ja mogę?" to szkoda mi słów na
  • Odpowiedz