Wpis z mikrobloga

Allo,
Chcę zacząć korzystać na codzień ze starej Nokii 5510 która jak powszechnie wiadomo oferuje także możliwość słuchania mp3.
Należy je jednak najpierw zapisać na 64MB pamięci wewnętrznej poprzez dedykowaną aplikację nokii.
Próbowałem zainstalować ten soft na Windowsie 10 ale niestety ni uja. Myślę, że na Windowsie XP w wersji 32bit miałbym szanse na uruchuchomienie aplikacji i skopiowanie muzyki.

Stąd moje pytanie – jak uruchomić Win XP 32bit? Istnieją jakieś emulatory czy lepiej zainstalować go gdzieś obok właściwego systemu (Windows 10)?

#nokia #komputery #telefony #oldschool
k.....2 - Allo,
Chcę zacząć korzystać na codzień ze starej Nokii 5510 która jak pows...

źródło: comment_mp9QyicrRF7SgrWSu2atLHfCyQpr44lf.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
y je jednak najpierw zapisać na 64MB pamięci wewnętrznej poprzez dedykowaną aplikację nokii.

Próbowałem zainstalować ten soft na Windowsie 10 ale niestety ni uja. Myślę, że na Windowsie XP w


@kamis182: kup n-gage, normalny slot kart pamięci, tylko 128 ale nadal.... i pograsz sobie :)
a jak nie to wtedy:

Jak masz Windows 10 Pro to masz właczasz sobie hyperv i wtedy możesz normalnie zainstalować wirtualną maszynę z windowsem xp i
  • Odpowiedz
@kamis182: miałem ten telefon i była do niego jakaś apka nie od Nokii, która dużo lepiej działała. Dodatkowo miała możliwość zmiany bitrate "w locie", co pozwalało wgrać więcej plików ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może ją prędzej odpalisz, bo z tego co pamiętam ten kloc od Nokii to zajmował kilkaset MB, a to gówienko chyba 5... I działało bez błędów, czego nie można powiedzieć o oryginalnym sofcie... Niestety
  • Odpowiedz
@samuraj24: ten telefon ma już ponad 18 lat, a jeżeli chodzi o czas to myślę, że jakbyś zrezygnował ze smarowania połowy komentarzy na wykopie to znalazłbyś go trochę na zabawę przy starych telefonach jeśli lubisz :p

@Saeglopur: brzmi niezle, zaraz poczytam!
  • Odpowiedz
@kamis182 Spróbuj Mirko przez WAP - poważnie, może się uda :D
A zgodność jeśli wybierzesz nawet na Win 7 to już duża różnica i pewnie będzie działać. Bo nie wiem czy aż do XP da się cofnąć.
  • Odpowiedz