Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Update do naszego kota. Już nie sika do łóżka, ale menda szuka innych miejsc do sikania. Jak się ją przyłapie i zniesie do kuwety to sika do niej normalnie. Czasami chodzi sama do kuwety i normalnie korzysta, a czasami nie. Jakieś pomysły? Więcej kuwet?
#koty #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chrubek: moja lat 6 robi to samo. Zaniesiesz do kuwety jest ok ale jak nie to poczeka aż wszyscy domownicy będą w domu i ostentacyjnie się wyszcza. Była badana na choroby układu moczowego i jest zdrowa. Ale wredna.
  • Odpowiedz
@Chrubek: gdzie leży kuweta? Może żwirek jej nie pasuje, spróbuj innego? pryskaj czymś cytrynowym w miejscach gdzie sika to powinna zrezygnować. Trzymaj jedzenie z dala od wody i wodę z dala od kuwety.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bellie: kuweta w przedpokoju, jedzenie w kuchni, żwirek zły może być mimo że przez większość dnia chodzi sama do kuwety?
  • Odpowiedz
@Chrubek: ciężko powiedzieć, bo nie jestem żadnym specjalistą. U mnie rodzice wtykali pyszczek w to co kot narobił zaraz po tym jak narobił i się oduczył i robił tylko w kuwetę. Może za rzadko sprzątasz kuwetę i kot stwierdza tu już jest brudne, to pójdę gdzie indziej? Może przestaw kuwetę w miejsce gdzie kot często sika?
  • Odpowiedz