Wpis z mikrobloga

I jak wrażenia po pierwszych 2 odcinkach nowego sezonu? Osobiściem jestem wielkim fanem tego serialu, więc bez problemu obejrzałem je w 2h, ale mimo wszystko czuje lekkie rozczarowanie.Zbyt szybkie wyeksponowanie głównej antagonistki (imo mniej ciekawej od Cienia p.s on żyje jeszcze?), śmieŕć Markowskiego nie była pokazanana w wogolę no i ten młokos zaangażowany w morderstwo na farmie (kojarzy mi się z tymi młodocianymi gangusami z Odwróconych brr)

#wataha
  • 8
@jaki_inny_nick: IMO Szyc jest wtyką dla blondyny z hotelu, jeśli nie on to i tak mają kogoś swojego, najpierw jak chłop z tunelu powiedział że byli granicznicy i policja na fermie i przeprowadzali kontrolę a nic to nie wniosło, teraz jak blondyna zagadała do Rebrowa. Pewniak, że ktoś bierze w łapę i współpracuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goeff:
@nabrzmialeczeresnie:
Zastanawia mnie jeszcze partner p. Dobosz. Albo celowo wprowadozny wątek poboczny, albo dostaje jakieś info o sprawie od prokurator, a dalej idzie w odpowiednie miejsca.
Doktor jest bardzo możliwą opcją, bo za każdym razem zabrania mu prowadzić własne dochodzenia, no i wątek z 2 sezonu kiedy zatrzymali Markowskiego.
@jaki_inny_nick: @Goeff: @nabrzmialeczeresnie:
ta sytuacja z Wiśniakiem i to jak na moście Kuczer zaczepił Rebrowa odnosnie Wiśniaka, daje mi do myślenia że jednak Kuczer jest ten dobry, tylko trochę jakby twórcy chcą nas zmylić, żeby większośc myślała że to on jest winnym, aby na koniec było bum i to jednak nie on, wiecie co mi chodzi b troche tak napisałem chaotycznie ;D

Mam zapytanie jeszcze. Dziewczyna znaleziona w tunelu-