Wpis z mikrobloga

@Mescuda:
Ja wiem, że na wykopie jest teoria, że po 30 to faceci mogą wybierać, a kobiety już biorą co popadnie i do przegrywów w końcu uśmiechnie się szczęście. Przez to są jakieś nierealne marzenia, że w końcu się zemszczą na tych co je odrzucali i sami będą mogli przebierać wśród młodszych. Jednak to tak nie działa, jeśli byłeś przegrywem wcześniej to po 30 z zakolami będziesz jeszcze większym przegrywem. Musisz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@maxwol: @erajwa: @stulejka-z-przerzutami: @Mescuda: dokładnie, to tak nie działa - laski po 30 często mają wyższe wymagania, bo wiedzą czego chcą - poza ładną morda. Poza tym zawsze mnie rozwala wykopowa logika: po 30 laski biorą wszystko co ma #!$%@?, ale przecież wtedy są już solidnie przechodzone a wykopki takich przecież nie chcą... No i zawsze wiatr w oczy, #!$%@?
po 30 laski biorą wszystko co ma #!$%@?, ale przecież wtedy są już solidnie przechodzone a wykopki takich przecież nie chcą... No i zawsze wiatr w oczy, #!$%@?


@efem: majac 20 lat miałem o wiele większe powodzenie na sympatii niż teraz majac 32 na tych wszystkich innych gównach. Pomijam już fakt, że kobiety uważają, że nie powinny wychodzić z inicjatywą.
@maxwol: Z pierwszą częścią się zgodzę, że należy siebie ogarniać, ale z drugą już nie. Kobiety w okolicach 30stki już mają ciśnienie mocne, bo za chwile spróchnieją, uroda przeminie a one zostaną z niczym ;) Niestety głupie siksy budzą się zbyt późno, wczoraj miałem nawet rozmowe na ten temat z taksiarzem, który twierdzi, że wozi setki 30-35 latek, które nie mogą znaleźć sobie faceta bo - "prawdziwych facetów nie ma" -
@Jestembogaty: Jedź do mniejszych miasteczek i wsi, zobaczysz jak szybko zmienisz swoje zdanie ;) W dużych miastach w ogóle nie ma co szukać porządnej kobiety. Miasta poniżej 40 000 mieszkańców lub wsie, i będą w okół Ciebie latać jak szalone ;) No i oczywiście nie tindery, tylko ulica, nie ma żadnego sensu szukać wśród kobiet ogłupionych, których wymagania są skrzywione przez fałszywe przekonanie, że są królowymi świata dzięki temu, że srylion
@Bellie: Traci sens tylko połowicznie, każdy facet chce mieć atrakcyjną kobietę tak samo jak każda kobieta chce mieć atrakcyjnego faceta. Nie można tego sprowadzić jedynie do płodzenia dzieci, młodsza - przeważnie atrakcyjniejsza fizycznie, prawdopodobnie posiadała mniej facetów w swoim życiu, posiada mniejsze doświadczenie życiowe więc traktuje starszego faceta jako wzór, tenże facet często potrzebuje właśnie takiego spojrzenia na niego. Oczywiście są wyjątki, no ale dlatego nazywa się je wyjątkami. Są faceci,