Wpis z mikrobloga

Tak szczerze mówiąc, to całe Mirko jest zasrane postami lewicy z info że Tokarczuk dostała Nobla, albo Greta trafiła na okładkę Times.


@BoKoR: Od 3 miesięcy wrzucane "Hał der ju" albo "Greta wali kreta", a od 3 dni że "Tokarczuk nienawidzi Polaków XD".

"Z resztą co to za news, Tokarczuk Nobla dostała, wielkie mi halo!"

"Mentzen ZAORAŁ lewactwo" - główna z płomieniem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@venividi:

Od 3 miesięcy wrzucane "Hał der ju" albo "Greta wali kreta", a od 3 dni że "Tokarczuk nienawidzi Polaków XD".


Proszę Pani, proszę Pani, a ci z 4konserwy też wystawiają śmieszne obrazki.

Obie grupy są siebie warte. Różnicie się tylko ilością wbitych gwoździ w łeb.
Przeleć sobie główną i mikro i policz ile postów/znalezisk dotyczących Grety i Tokarczuk jest od konserw a ile od neuropy.


@venividi: i co to da? Jednego dnia puchar w #!$%@? wykopu ma neurowa a drugiego 4konserwy. Te artykuły oraz wpisy które które coś sensownego wnoszą do dyskusji (jakieś wyniki badań, ciekawostki) to nawet fajnie się czyta. A takie wydalanie przeróbek prosto z painta (jak twoja) świadczy tylko o tym, że w
i co to da? Jednego dnia puchar w #!$%@? wykopu ma neurowa a drugiego 4konserwy.


@BoKoR: Może zdasz sobie sprawę że w kwestii głupich, nic nie wnoszących memów, pojmowania wszystkiego na chłopski rozum i manipulacji, konserwy nie mają sobie równych.

Tu jednak wolisz rzucić że wszyscy są tacy sami i myśleć że jesteś ponad to.

Sądzisz że stoisz ponad głupimi wojenkami, a tak naprawdę to jesteś symetrystą i pseudocentrystą.

Nie chcesz
venividi - > i co to da? Jednego dnia puchar w #!$%@? wykopu ma neurowa a drugiego 4k...

źródło: comment_A7iRU79KqCutAWLC7itikbfc2ZWptmgr.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@venividi:

Tu jednak wolisz rzucić że wszyscy są tacy sami i myśleć że jesteś ponad to.


Patrząc na to, co wrzucił OP, oraz wrzuca skrajną lewa i prawa strona, to tak, jestem ponad to.

Sądzisz że stoisz ponad głupimi wojenkami, a tak naprawdę to jesteś symetrystą i pseudocentrystą.


A może poprostu jestem normalny, i nie widzę potrzeby obrażania katolików, homoseksualistów, wegan, wegetarian, ludzi z antify oraz onr-u, łysych, ślepych, kulawych.

Co
@alonso117: > Spotkanie z dziećmi było cudowne, one są tak kolorowe. Pomyślałam, jakie bogactwo Szwecja sobie przygarnęła wraz z imigrantami, jaki potencjał wrażliwości i puli genetycznej. Zawsze w takich momentach jest mi wstyd za ten straszny 2014 rok, kiedy Polska nie przyjęła imigrantów. Nigdy nie potrafię tego zrozumieć

Myślę, że trzeba będzie stanąć z własną historią twarzą w twarz i spróbować napisać ją trochę od nowa, nie ukrywając tych wszystkich strasznych