Wpis z mikrobloga

P--------e reklamy świąteczne, w których cała rodziną ubierają choinkę i ten najmłodszy zakłada gwiazdę, to pieczenie ciasteczek z mamą i babcia gdzie cały jesteś ubrudzony w mące. Nigdy tego nie przeżyłem, pamiętam tylko to że matka się darła żebym ubierał choinkę, nigdy nie piekłem ciasteczek z mamą albo babcia...
W sumie to święta bardziej kojarzą mi się z awanturą niż jakimś tam klimatem świątecznym z reklam. To siedzenie przy stole i słuchanie rozmów o polityce albo kto ile to nie zarobił... Bo przecież wszyscy mają ponad 50 lat a nikogo w moim wieku nie ma. A i jeszcze darcie mordy że mam iść do kościoła na mszę o 7 bo później do babki na wigilię... Jedyna zaletą tego jest ze dostane jakiś tam prezent (pieniążki), których i tak boję się wydać bo mi szkoda. Niech to już minie...
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Deleter29: A co byś chciał w reklamie, przecież ona ma w tobie wywoływać pozytywne skojarzenia, temu widok szczęśliwych ludzi i inne takie pierdy. Widziałeś żeby np w reklamie chipsów zajadał się nimi zapasiony knur i przegryw, czy raczej chad w towarzystwie ładnej d--y?
Skoro już sobie robicie galaretę z mózgu oglądaniem TV, to róbcie to krytycznie, a nie łykać jak pelikan.
  • Odpowiedz
@Deleter29: reklamy są po to abyś kupił nich szajs z nadzieją że ty też będziesz miał takie życie. I jak gość wyżej napisal. Widziałeś spasionych ludzi na reklamie coca-coli zero? A tylko oni i cukrzycy piją te ścierwo.
  • Odpowiedz