Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Witajcie, według planu miałem już wam paczki nadawać, no ale niestety, nie poszło po mojej myśli ( ͡° ʖ̯ ͡°) dzisiaj mija dwa tygodnie od zamówienia (przeważnie w 3-6 dni pake miałem w rękach) i najpierw arab się tydzień ociągał, a teraz od poniedziałku rana paczka leży na celnym i oczywiście z jaśnie panami nie porozmawiasz, bo telefonu nie ma podanego a email olewają... już pomijam fakt że mogą opłaty doliczyć... Także nie mam pojęcia kiedy paczka dojdzie, i czy się wyrobię żeby przed świętami wysłać ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak tylko coś będę wiedział to napiszę tutaj w komentarzu, pozdrawiam!

pawelwojciech - Witajcie, według planu miałem już wam paczki nadawać, no ale niestety...

źródło: comment_vdbiFseSdWORiq0KIb9COSiRVIE8yPoe.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Mam dobre wieści, paka przeszła przez celny i bardzo naciskam na TNT żeby jutro mieć ją w rękach (ʘʘ). Niestety został doliczony VAT, ale wartość przesyłki była zaniżona także nie będą to wielkie kwoty. Po południu na pw podeślę wam koszta dopłaty. Jak uda mi się jutro zdobyć oleje to planuje w weekend rozlać i po weekendzie wysyłać tak żeby każdy do piątku miał pakę, a jeśli dostanę
  • Odpowiedz
@pawelwojciech: oj niestety znam to doskonale, wypełniało się... capnęli mnie na pierwszym moim większym zakupie z Chin w życiu - akurat trafiłem na pierwsze dni wzmożonych kontroli tak ze 2-3 lata temu, dopłata do dzisiaj piecze... xD później już ludzie wykminili takie myki jak np. obniżona zadeklarowana wartość paczuchy xD
  • Odpowiedz