Wpis z mikrobloga

#malyszofficial #ksiadztv #proboszcz #patostreamy
Ci co jeszcze nie wiedzą to proszę..
Proboszcz dostał zawiasy za Adamowicza(nie wiem ile)Za Małysza 4 miesiące odsiadki i coś do zapłaty(małysz był w sądzie i go sprzedał ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
-Zostały mu jeszcze dwie błache sprawy i wychodzi z zawiasami i nie ma zakazu strimowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) także niedługo można się spodziewać Odolanowska powrót..
Matka mu wzięła adwokata i dobrze operuje papuga.Zamknęli go na podstawie szota za wygrażanie Agatce autorstwa @MaatiSHOTYzLive a teraz chłopina wypisuje te wypociny w moją stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale przynajmniej się spotka z Pawełkiem w sądzie(ʘʘ)
Sprawą oczywistą jest że pasy oddałem jakieś 3-4 tygodnie temu Matce Proboszcza i rozmawiał ze mną jakiś gość i to chyba był adwokat(jemu podawałem pasy do Ksiadz Tv i Proboszcz Proboszcz,pytał mnie o czy mam na kanale jakieś gówno na Pawła itd:
Więc jeżeli komuś szoty usuwają to jest oczywiste że papuga Proboszcza to robi...
Póki co tyle wiem,po nowym roku matula jego idzie znów na widzenie to będę coś wiedział więcej...
A ty @MaatiSHOTYzLive zamiast wypisywać dzieciaku te bzdury załóż majtki jak prawdziwy ten oto mężczyzna i nie siej fermętu i afer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SzotyTv - #malyszofficial #ksiadztv #proboszcz #patostreamy 
Ci co jeszcze nie wiedzą...

źródło: comment_tNyC1KW8T7YEcpw2pptJjhBQpNEjhcZT.jpg

Pobierz
  • 8
@SzotyTv: Ostatnio skakał na stream do Jacy. Jaca jaki jest taki jest ale jakby w końcu w nerwach mu napie.... to pewnie piesek też by go sprzedał po czasie. Ogólnie to tego dzieciaka oglądać się nie da. Po wódce czuje się nie pokonany i może wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SzotyTv: ;-). Dzięki za INFO-za pewne wielu czekało na wieści od Księdza Pawła. A Małysz się rozpruł-to było jasne jednak a dopiero zapewniał znowu że nie. MAŁYSZ to niezła GNIDA zakłamana. A Ty Szoty trzymaj się-jesteś Okuratny dobry człowiek nie to co Pan Małysz-człowiek MORDERCZY, ZDRADZIECKI i całe te xD. Pozdo! ;-).