Wpis z mikrobloga

@iti1986: w 19 też byłem div 1 od poczatku a było g3 :P
@Veyn: nie wbiłem wyżej niż g3. Przeważnie to wygląda tak, że wbijam jakieś 12-2 może 12-3 i przegrywam 10 z rzędu :P Szukam powodów po prostu, gram wszystkie mecze praktycznie zawsze w piątek z braku czasu i to może być to..
@gunwo123: a co wbijasz w fifie 20? Co wbijales w 19?

Z tego co pamietam wbijales w przeszlosci elity, wiec nie wiem czemu sie dziwisz

Osobiscie w Fifie19 wbijalem g2 w LW majac skill rating 1300 i to byl jakos styczen-luty

@kemawir123: za okreslenie mnie durniem masz czarnolisto typie, to ze ktos ma inne zdanie nie znaczy ze trzeba go tytulowac durniem
@gunwo123: to ciekawe, ja pisze przez pryzmat swoich doswiadczen i mi wlasnie 1300 skill ratingu stykalo na g2, wiec duzo wyzszy skill rating powinien dawac lepsze rangi. Napisalem OP, ze imo powinien luzno wbijac g1 i przy dobrych wiatrach, jesli siedzi mu ten tryb e3
@Veyn: Imo nie ma wielkiej roznicy między 1300 a 1500, tam grają same goldy, czasami jakaś elita, a 1/2 liga to elita z naciskiem na pierwsza, mysle ze jest sporo osob co grają w drugiej a elity wbić nie mogą