Wpis z mikrobloga

No wiec dotarła do mnie #wykopaka Stali bywalcy #contentnadzis i #codziennaafrica mieli już przedpremierę w komentarzach w dzisiejszym moim poście. Całą resztę zainteresowanych wykopowych mikołajów zapraszam tutaj. Łoooohaaa. @CurlyHairGirl WOW. #napracowanko i to mocno. Mocno bardzo. Zacznijmy lecąc wg listu. Wszystkie elementy widoczne na foto były opakowane z osobna!

1. THE BEST SONGS OF ALL TIME w antyramce ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiadomo że tylko #totoafrica
2. Ciasteczkowe pudełko wypieków #pieczzcurly - nie omieszkam spróbować, ale "Micke usun konto xD" to aż głupio ruszać :D
3. Astronauta lampka-usb. Pisałem że jestem trochę gadżeciażem, jest gadżet. Szkoda tylko że macbooki nie umią into zwykłe usb bez przejściówek, no cóż xD Zobaczymy jak się sprawi tak czy inaczej w pracy.
4. Kości IT. #zloto Świetny zestaw diagnostycnzy, będzie 10/10 do wszystkich projektów nad którymi siedzę po godzinach! Zwłaszcza opcja "Zakończ internet" jest odpowiednio sugestywna ( ͡ ͜ʖ ͡)
5. Książka, taka fajna z kategorii odstaw na półkę i miej wyrzuty sumienia że nie korzystasz a tam stoi. No ale rzekło się w opisie że potrzebna jest motywacja żeby schudnąć, to nie ma zmiłuj, trzeba się "pomęczyć", a taki straszak w kuchni to pewnie zmotywuje troszku.
6. oraz 7. Pudełka z musli. Kurde strzał w 10! Akurat miałem dzisiaj kupić musli, to już nie muszę #dziekowac
8. Takie fioletowe coś z chyba batonikami jakiejś bliżej nie znanej mi firmy. Ahhh te #rozowepaski z jednej strony mobilizujo ale z drugiej ta podswiadomosc ze jak bedzie gruby to nie ucieknie gdzieś tam jest :D to samo tyczy się nr x czyli torby napchanej (chyba) słodkościami. Nie wiem, nie mam tyle cierpliwości żeby każdy z osobna odpakowywać, i szanuję jednocześnie, że się chciało tyle nad tym siedzieć autorce
9. Świeczuszka świąteczna, fajny bajer, w sam raz jak znalazł do mojego upośledzonego nosa pełnego ignorancji, może się nauczy rozróżniać zapachy inne niż 'śmierdzisz', 'fajny' i 'pedalski' :D
10. Na szarym końcu, małe lekkie zawiniątko. List wspomina coś o hejterach. odwijam a tam maść na ból dupy. JAK BY MI SIE TO PRZYDAŁO podczas ubiegłorocznego prowadzenia listy zapisów na wołanie do #contentnadzis dla wszystkich tych co nie potrafią czytać ze zrozumieniem...

No i list-przewodnik na sam koniec tak podsumowując. Ręcznie napisany, nie to co mój bo ja piszę jak kura pazurem a jednak fajnie żeby ludzie mogli czytać co się do nich pisze. Bez wielkich niespodzianek bo zostałem oprowadzony słownie przez całą zawartość, fajnie się otwierało ( ͡° ͜ʖ ͡°), dobrze się czytało.

Podsumowując 2 / 10, dobre ale nie rób więcej #pdk

Ps. na poważniej to jestem mega happy że dostałem takie cuś, i że wziąłem udział w akcji.

5 wielkanocnych jajek na 5 możliwych dla organizatorów akcji, dałbym 5,5 ale pani mikołajki na stronie głównej nie naprawili jak prosiłem ( ͡ ͜ʖ ͡)

5 bezokazyjnych ciastek na 4 możliwe dla @CurlyHairGirl

1 działający serwer dla wykopu za to że bez niego to by się cała akcja nie odbyła!
micke - No wiec dotarła do mnie #wykopaka Stali bywalcy #contentnadzis i #codziennaaf...

źródło: comment_FD3IBPHIfI2xhtTft5iSPylzuRHnkHYA.jpg

Pobierz
  • 12