Wpis z mikrobloga

@Missty: Milex pomieszkiwał u Madzi i nie chciał się wyprowadzić.Imprezował,robił syf, widziałam fotkę z rozbitą popielniczką pełną petów w przedpokoju.Musiało w końcu dojść do spiny między nim a Olkiem.Śmieszne zachowanie Milexa , który się odgrażał że zrobi Madzi syf w mediach.Najpierw pobiegł do tak znienawidzonego przez niego pudelka.Na IG płakał że musiał wyjechać do Londynu w obawie przed Olkiem i nie może jeść , spać i przestać płakać.Swoją drogą na zachowanie
@Missty: Olek jest spokojny w tej całej sytuacji a wydaje mi się, że gdyby miał coś na sumieniu to zacząłby się wybielać tak samo jak robi to Milex, sam mówił że odpowiednie osoby się tym zajmują i że nie będzie się zniżać do tak niskiego poziomu jaki reprezentuje Milex. Milex #!$%@? tam, że przyjaciele Magdy nie znoszą Olka a dziwnym trafem stanęli po stronie Olka a nie jego tak samo jak
@nigel89:Nigdzie nie widac żeby Madzia była tak strasznie nieszczęsliwa z Olkiem teraz jak była w BB to co chwila o nim coś mówiła w każdym wywiedzie prawie go chwalila ze się zmienił po programie i jest duzo bardziej miły.Milex zaczął dopiero na niego nadawac jak go z mieszkania wyrzucili a prędzej nic mu nie przeszkadzało,dla niego zwykła kłótnia mogła urosnąć do rangi znęcania psychicznego
@karolina-mieszczynska: exactly! dla mnie gripex ma niesamowity ból dupy o Olka i zaczęło mu przeszkadzać, że Magda nie lata po imprezach ciągle i że życie w związku trochę się różni od tego który wcześniej miała. Sama Magda mówiła, że już jej się nie chce chodzić ciągle na imprezy i jest ból bo już nie ma on i Magda a jest on, Magda i Olek. Zapewne myślał że Olek będzie tylko na
@karolina-mieszczynska: dla mnie ten list grubymi nićmi szyty. Nie wiem jak jest bo nie mamy pojęcia jak wygląda ich życie poza programem, ale nie wierzę w tą miłość. A po tym jeszcze jaka Madzia była w programie to nie zdziwiłabym się, jeśli ona by się bała go zostawić (z różnych powodów np. Syf w mediach). Nie mówię, że ten Milex nie sciemnia ale wydaje mi się, że może być w tym