Wpis z mikrobloga

Siemka! W poniedziałkowy wieczór odbyło się GP Włoch wykopowej ligi #f1 na konsolach #ps4. Frekwencja dopisała bo było nas aż 15 osób :D Jeszcze trochę i uzbieramy komplet ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ascari nie rozpieszczało i jak dobrze pamiętam 3 lub 4 graczy po wyjściu z tej szykany zakończyło swój wyścig np na 1 okrążeniu XD Zamieszczam wyniki poniżej a w komentarzu wrzucam wyniki kwalifikacji. Już dziś zapraszam wszystkich na następny wyścig a mianowicie GP Singapuru - bójcie się o swoje skrzydła :D który jedziemy jutro o godzinie 21:00 i klasycznie zaczniemy od kwalifikacji 18 minutowych po czym przejdziemy do wyścigu.
Jeżeli jeszcze kogoś nie ma z nami na naszym discordzie to zapraszam serdecznie - https://discord.gg/rWW7hR9

#ligaf1ps4 #simracing #wyscigi

Pobierz ZigiZyg - Siemka! W poniedziałkowy wieczór odbyło się GP Włoch wykopowej ligi #f1 na ...
źródło: comment_RctZiTqI4abhzl6abR3QAB3sJ9Qgzrba.jpg
  • 34
ale na padzie


@wrobel28: to największa bzdura xD
Kupiłem kierownicę i jak w GT nauczyłem się jakiegoś toru to i na padzie takie same czasy kręciłem (i tak #!$%@? xD ) ale nie licz że na kierownicy nagle będziesz mistrzem xd To i tak nie ma nic wspólnego z prawdziwą jazdą i trzeba się nauczyć toru na pamięć, a nie na 'czuja' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wrobel28: g29 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

samo to że w naszej lidze najlepiej jeżdżą na padach mówi, że kierownica nie jest niezbędna

no ale mam ją z miesiąc i mało co jeżdżę, więc na mnie nie ma co patrzeć.
@feniu: Najprościej trzeba mieć PS4, wykupione PS Plus (tutaj moze być albo zakładanie nowych kont, albo kupowanie z allegro za 2 pln i tak grasz na swoim), jeździmy o określonych porach, tak z 10 min wcześniej @ZigiZyg robi lobby wysyła zaproszenia znajomym na ps4 (czyli trzeba się dodać) klikasz tylko, że akceptujesz jesteś w lobby, a póxniej to już z górki kwalifikacje, okrążenie formujące (tutaj dobrze się #!$%@?ć komuś w dupę(