Wpis z mikrobloga

@Damianuss131 zależy wsyztsko od stosunku do pieniędzy. Ja jako użytkownik xaiomi nie wypowiem sie czy warto pod względem funckji, obsługi czy niezawodności, bo nie mam punktu odniesienia wiec moja wypowiedź nic by do tematu nie wniosła. Wypowiadanie sie bez rzetelnego przetestowania zostawiam innym mirkowym ekspertom. Przy tak dużym wydatku warto go dobrze przemyśleć pod kilkoma względami. Po pierwsze zwrócił bym uwagę na aktualny stan oszczędności. Jeśli po zakupie iPhona na twoim koncie
@Damianuss131: Kup sobie najpierw coś tańszego - takiego 6s możesz dostać za śmieszne pieniądze a będziesz mógł zobaczyć czy Ci pasuje taki ekosystem. Ja przesiadłem się ze dwa lata temu ze średniaków na SE i nie żałuje tego. Telefon dla mnie idealny w każdym calu - robi to czego od niego wymagam bez zbędnych bajerów.
@zmasowanyatak: Ilości pamięci RAM i procesor w przypadku serii 11 jest identyczna w każdym z modeli. Różnice to wyświetlacze, aparat i bateria gdzie podstawowa 11 i tak aparatem zniszczy połowę tegorocznych flagowców, baterią też. Jedynie gorzej wypada kwestia wyświetlacza ale nie jest tak tragiczny jak większość wykopków tutaj pisze mając jedynie okazje zapoznać się z suchą specyfikacją w internecie. Ten wyświetlacz to top topów wyświetlaczy LCD. No chyba że ktoś dostaje
@Damianuss131: A może XR. Ja ostatnio ulokowałem XR 64GB za 2500pln (outlet XKom na Allegro). Tez mocno zastanawiałem się nad 11, ale jednak dopłacanie 1K do lepszego aparatu i 1GB RAMu nie za bardzo mi się uśmiechało. Mam normalna rękojmie 2 lata i 1 rok gwarancji.

Tez wracałem do iPhona (miałem 5S, przesiadłem się na Mi A2. Nie powiem żebym był zadowolony z przejścia na Androida. Google ma kilka fajnych pomysłów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damianuss131: jak Cię stac to brać, ale jak to dla Ciebie spory wydatek to bym się dwa razy zastanowił. Ja osobiście mam ten sam dylemat tylko zamiast iPhona chce one plus 7 pro
@ryyj: czemu Xiaomi nie może być dobrym telefonem?

Co do reszty wypowiedzi, oczywiście jak ktoś chce to niech kupuje IP 11, nie mówię że to zły telefon ale mimo wszystko średniak a nie flagowiec, sam Apple przecież tego nie kryje.
@zmasowanyatak: Bo te wszystkie nakładki na Androida zmulają telefony. Przerobiłem już tyle telefonów i wszystkie działały po czasie jak gówno. I mowa tu o flagowcach. Weź takiego Samsunga S6 i iPhona 6S. Telefony z roku 2015. Ciekawe którego jeszcze dzisiaj da się z zadowoleniem używać :P
@ryyj: mam prywatnego Xiaomi Mi9 (od premiery) i służbową "ósemkę" od Apple. Nie widzę różnicy w wydajności. Ani IP ani Mi9 mnie nie zawiodły w żadnej chwili. Gdybym miał wybierać to wybrał bym Mi9 ale z powodu tego że jest wydajniejszy tylko z powodu braku infrastruktury Apple, to jest największą zaletą tego producenta. Obsługa to kwestia wygody, dla mnie iOs i MIUI to tak samo intuicyjne systemy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zmasowanyatak: wreszcie ktoś mówi z sensem, android dzisiaj doszedł już do takiego poziomu, że różnice są bardzo małe. Co innego 5 lat temu, ale dzisiaj naprawdę różnice się zatarły pomiędzy iphonami a androidami
Pisze to jako użytkownik IP 11 pro a wcześniej s10+ - nie warto jeśli to będzie dla Ciebie duży wydatek. Oneplus będzie dobry. Jeśli oczekujesz bezkompromisowego flagowca a nie udawanego jak w przypadku oneplus czy xiaomi (czyli raczej tez nie ta zwykła 11 chyba ze lubisz iphony) to wtedy brałbym jabłko. Ci co nie mieli wypisują ci bzdury, że android tańszy i lepszy od IP, ale to nie prawda. Na pierwszy rzut