Wpis z mikrobloga

@mandrake0 nieee, ja nie mam nic do samego wpisu, to by było jeszcze zabawne gdyby się nie zleciało później tyle osób, które się zaczęły wyzywać na dziewczynie bo plusiki som to trzeba razem z grupom pocisnac. O to mi chodzi i bym broniła niezależnie od tego czy różowy czy niebieski
  • Odpowiedz
@Lebensabschnittpartner: Wcale jej jako pierwsza nie najechałaś, pisząc w jednym z pierwszych komentarzy pod zdjęciem:

No w sumie, z tego co wcześniej postowała to ciężko jej się zyje w tej Wawce a takie lepsze portfele faktycznie kosztują ( ͡° ʖ̯ ͡°)


xD Jak już wrzucasz taki obrazek, to stwierdź jasno: "chciałam pożartować z tej osoby, a nie z nią", bo z tego komentarza zacytowanego wyżej, to nawet
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: Moim zdaniem tutaj jest ewidentne szydzenie z osoby wyżej, no i tyle. Napisała ten post z myślą, ażeby ją troszeczkę podgnoić. Nikt jej nie zabroni w sumie, bo taki jest ten portal. Tylko niech nie wmawia, że ktoś ją zaatakował pierwszy, bo sama wrzuca takie zdjęcie, taguje je i pisze komentarz który każda normalna osoba odebrałaby jako śmianie się z niej. A to, że pokazałeś żonie obok, to kwestia względna,
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: Nie rozumiesz najwyraźniej co napisałem. Potraktowałeś mój komentarz jako jakąś formę eksperymentu, który takową niestety, ale nie jest. Nawiązuje do tego, że po prostu każdy może sobie napisać, że jego żona/kolega/siostra/brat, nie wiem, ktokolwiek inny - zobaczył to i się zaśmiał xD To nie jest argumentem.
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: jako bordo ty to co najwyżej możesz mieć, ale halucynacje z nieporuchania

@bzam: typowe do tego portalu, jestem tu od bardzo dawna i widziałem już mnóstwo takich osobowości jak autorka wpisu.Są to osoby zawistne, najczęściej pełne kompleksów, większośc bardzo źle w życiu kończy, ale to tylko i wyłącznie bo same wybrały taką drogę. Ja dodatkowo pomagam w destrukcji, tutaj już ta osoba naznaczyla się piętnem klątwy. O nic mirku
  • Odpowiedz
jestem z okolic warszawy, 30km od warszawy sie urodzilam, aleco mam tlumaczyc gosciowi co urodzil sie tutaj i wychowal bo jego starzy brali kredyt na klite w tej dziurze


@ZmianaZycia: żałosna jesteś xD
  • Odpowiedz