Wpis z mikrobloga

@ssehflodur No sama nie wiem, boli ją że ktoś zacznie sobie z tej dwuznacznosći robić żarty co było oczywiste jeśli się pewne prywatne rzeczy pisze w internecie XD Widać że jest niedojrzała i szuka zainteresowania od spermiarzy bo gdyby naprawdę chciała wiedzieć to mogłaby zapytać o to google. Najwidoczniej liczyła na jakieś poklaski typy jaka to ona nie jest wspaniała że chce dać dupy niebieskiemu bo on tak lubi ( ͡
  • Odpowiedz
@ZmianaZycia: Ja #!$%@?, ten argument życia w Warszawie zawsze mnie #!$%@?, jakby to miało jakieś znaczenie gdzie kto mieszka i przekładało się na to jakim jest człowiekiem. ( )
Co do Warszafki, to chyba trzeba przyjąć inną kategorię, prawie wszyscy tam mają kija w dupie.


@Lebensabschnittpartner: Zamiast pośmieszkować, to znowu się zrobi afera na pół wykopu. ¯\
(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@pakoraban Skądże, uważam że nic jej nie zrobilam poza zażartowaniem z tego. Sama zaczęła się bulwersować zamiast zaśmieszkować. Przecież seks to normalna sprawa, a ona chyba ma więcej niż 20 lat żeby wystarczająco dojrzałe podejść do sytuacji. To że odbiera to jako atak to już jej problem
  • Odpowiedz
@Lebensabschnittpartner: Ocho, damska stuleja xD PROSZĘ PAŃSTWA ŚLUZIARA

Broniąc Ciebie kim bym był? Wtedy już nie białorycerzem?
Może po prostu mam luźne podejście do seksu i uważam, że tematy tabu to bezsensowny twór?

Poza tym ja uznaję, że rozmowa z kimś, kto ma doświadczenie w danej kwetii, jest dużo lepsza, od jakiegoś artykułu na Onecie.
  • Odpowiedz
@GoodPain Czy ja stwarzam z seksu temat tabu? Rozbawiła mnie zbierzność tych wpisów więc zrobiłam screena i zażartowalam z tego a zostaje wyzywana mimo że sama nikogo nigdzie nie obrażam.
Jest wiele portali internetowych, nie tylko onet a w całej historii internetu jak i samego wykopu temat przygotowania do takiego czegoś był poruszany nie jednokrotnie więc uważam że to bez znaczenia. Poza tym twierdzi że społeczeństwo jest #!$%@? i tak dalej
  • Odpowiedz