Wpis z mikrobloga

@bullsh1t: też tak kiedyś myślałem, ale tacy ludzie na prawdę istnieją xD Weźmy na ten przykład naszych lokalnych mózgów, którzy codziennie tworzą coraz to głupsze teorie... ostatnio nasz naczelny foliarz dantuś wymyślił coś takiego:
Ktoś: na przełomie lat 60 i 70 szczepienia powstrzymały epidemię odry
Dantuś: to nie szczepionki, a woda, mydło i jedzenie powstrzymały epidemie odry
K: ok to na przełmie lat 50 szczepionki powstrzymały krztusiec
D: to nie szczepionki,
@AlvarezCasarez: Uuuuu, no proszę, a teraz to już wprost zaczynasz się po prostu kłamać. Super. Czyli doszedłeś do ściany swoich możliwości intelektualnych i teraz pozostało Ci jedynie kłamstwo. No gratulacje.

Ogarnąłeś już chociaż, gdzie w temacie obok popełniłeś błąd czy to też Cię przerasta?
https://www.wykop.pl/wpis/46011473/#comment-161999919

@atomicautism:

nie o to babie chodziło także XD


Dokładnie o to. Fakt ten w środowiskach szczepionkosceptycznych jest powszechnie znany.
@atomicautism zacząłem po takich forach pisać posty na temat fotowoltaiki. Coś w stylu, że wysysa energię że słońca i przez to słońce umiera. Niestety moja teoria się słabo przyjeła i zdobyłem mało wyznawców. Może wybrałem też źle fora na fejsie, bo wszystkie są już zamknięte :(
Uuuuu, no proszę, a teraz to już wprost zaczynasz się po prostu kłamać

@DanteTooMayCry: to ostatni skierowany bezpośrednio do ciebie komentarz, bo szkoda mojego czasu na oszołomów:

Andreth: "Ten sam zadziwiający zbieg okoliczności dotyczy krztuścu(...) Zapewne są to dwie alternatywne Polski, o różnej historii ekonomicznej. (...) I magicznie zmniejszyło to zapadalność na jedną jedyną chorobę przenoszoną drogą kropelkową, akurat tę, na którą zaczęto wtedy masowo wprowadzać skuteczną szczepionkę. Taki zbieg okoliczności."
@atomicautism: WTF? Może przeczytaj sama siebie, bo coś spore problemy tutaj widzę.

No dobrze, to inaczej. O co wg. Ciebie jej chodziło. Proszę wyjaśnij. Bo jak póki co to obecnie potrafisz napisać tylko, że nie o to jej chodziło.

No ewentualnie może jeszcze nie wiesz, że nieszczepiony nie oznacza od razu rozsiewający choroby W PRZECIWIEŃSTWIE do szczepionego żywą szczepionką, który zawsze rozsiewa.

a jeśli chodzi o zdjęcie z wpisu a nie
@Ragnarokk: przerażające jest to, że sporo osób by to łyknęła... kilka lat temu trolowałem "lubujących Ziembę", że pasta do zębów z fluorem niszczy DNA jamy ustnej doprowadzając do powstawania próchnicy - jako dowód wystarczyło wspomnieć "kiedyś to było, pasty z fluorem nie używano i każdy miał zdrowe zęby", jaka dyskusja rozgorzała xDD

@atomicautism: https://www.verywellhealth.com/live-vaccines-and-vaccine-shedding-2633700 chodzi o to, że patogen może zostać wydalony z organizmu, w teorii takim wydalonym osłabionym patogenem
@atomicautism: No i jeszcze agresja. Brawo brawo. Masz ewidentnie problemy ze sobą. Przeanalizujmy to jeszcze raz:

PISZESZ:

a jeśli chodzi o zdjęcie z wpisu a nie z komentarza...


Porzucasz wątek zdjęcia z komentarza i przechodzisz do zdjęcia z wpisu, po czym piszesz:

to nawet nie chcę wdawać się z tobą w dyskusję bo wypadasz o wiele gorzej, uważając, że to nawet w 0,01% może być prawda.


Piszę Ci, że nie uważam