Wpis z mikrobloga

@BillyGugu Kto ci napisał, że nie potrafię sobie poradzić dzbanie xD #!$%@? mnie tylko otoczenie polaczków rzucających #!$%@? co drugie słowo i podniecających się tym krajem jakby był #!$%@? światowym mocarstwem, gdzie jest to kraj 2 świata. Wiesz co się #!$%@? z Energą np. wiesz jak ten kraj #!$%@? obywateli i każdego, kto chce być odrobinę przedsiębiorczy?
Na produkcji czy magazynie może tak jest xD Mnie bardziej interesuje praca biurowa


@Davidozz Ojj gorzko się mylisz, a @Ziomek420 ma rację. Ale jedź i przekonaj się sam, jak milutcy będą dla Ciebie Brytyjczycy, ale będą Cię równo obgadywac za plecami.

W fabryce czy na magazynie Anglicy to mniejszość, znajdziesz tam więcej Rumunów, Bułgarów, Litwinów, Polaków, itd
@Ag90 Mnie nie interesuje to czy ktoś jest fałszywy. Interesuje mnie możliwość zarobków, bo UK to nie jest dla mnie cel długoterminowy, może 5-10 lat. Chciałbym zdobyć pracę, skończyć magistra (master degree), popracować i wyjechać dalej.
@Davidozz Tak jak napisałam wcześniej - jedź i przekonaj się sam.

I tak decyzję już podjąłeś, tylko szukałeś potwierdzenia wśród wykopków, a że nasze opinie Ci się nie podobają, to trudno, przynajmniej byliśmy z Tobą szczerzy.