Wpis z mikrobloga

@w_CZOPKU_urodzony: Quest jest spoko opcją ale 72Hz odstrasza
Od kilku dni mam Indexy i o boze jakie to jest dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°) zero screen door effectu wszystko takie płynne bardzo szeroki kąt widzenia, kontrolery 10/10 i perfekcyjny tracking dzieki stacjom bazowym
@lyman11: Carmack na jakiejś konferencji wypowiadał się, że ekrany mogą wyświetlić obraz w 90Hz, może zapaleńcy w jakiś sposób odblokują funkcję, sama możliwość podłączenia questa przez usb do kompa była swego rodzaju rewolucją wiec kto wie co przyniesie przyszłość
@w_CZOPKU_urodzony: Oculus Rift S oraz Quest potrzebują światła do działania. Zatem mogliby to dopisać do tabelki.

@Chilli_Heatwave:
Póki co z tego co wiem Quest ma spore problemy z kompatybilnościa i z prawidłowym wyświetlaniem z kompa. Zatem na chwilę obecną Rift S > quest
Pod względem ceny, jakości i obsługi gier z kompa ¯\_(ツ)_/¯
A co będzie dalej zobaczymy. Nauczyłem się nie kupować kota w worku.
@lyman11: Mam dwa rifty w domu. Pierwszy to zwykły rift, ze stacjami bazowymi, drugi to S. I zgodzę się że tracking pierwszych działa lepiej niż w rift S. Tylko przez to ze posiada stacje bazowe. Zatem w pełni wierzę że htc jeszcze lepiej rozwiązał ten problem. Ale Cena Panie. Cena..

Gdyby dali S ze stacjami bazowymi to jeszcze lepiej by było. No ale cóż karuzela kręci się dalej i próbujemy pozbywać