Wpis z mikrobloga

@zelaznymezczyzna11

Przegryw jest świadom, że nie porucha za duzo, więc łapie się pierwszej opcji i trzyma się jej kurczowo. Dopisywanie większych idei do tego tagu jest bez sensu.
Mam na codzien kontakt z przegrywami, każdy jest na tyle leniwy, że by w życiu nie wstał do dzieciaka w domu, a przebranie go byłoby ugodzeniem w jego godność xD
  • Odpowiedz
@zelaznymezczyzna11
Nie do tej różowej uderzasz.
Ale widzę że niepewność zwyciężyła, komentarz usunięty, nowy post napisany.
Co więcej ludzi się zleci, zaczną plusować i nadal będę mógł walić konia pod to, że jednak ktoś podziela moje poglądy.
Słabo Mirku, słabo
  • Odpowiedz
Mam na codzien kontakt z przegrywami, każdy jest na tyle leniwy, że by w życiu nie wstał do dzieciaka w domu, a przebranie go byłoby ugodzeniem w jego godność


@Wodka_z_batatow: Nie ma reguły czy to dotyczy przegrywa, czy normika. A jeśli już jest jakaś tendencja, to prędzej w kierunku tych, którzy nie muszą się starać, czyli przystojnych/przebojowych facetów.
  • Odpowiedz
@PanDarcy
Otóż nie do końca. Wiadomo, leniwy może być każdy. Ale przegryw nie dość że nie wstanie, to jeszcze wymyśli 27711991 wymówek dlaczego akurat teraz tego nie zrobi, bo tego wyuczył się przez ostatnie lata życia. Usprawiedliwiania swoich niekompetencji
  • Odpowiedz
@Wodka_z_batatow: Może tak być (bo każdy ma równe szanse być leniwym), ale to już nie ma wpływu na popadanie w przegryw. Pracowitość jest co najwyżej "bonusową zaletą", daleko, daleko w tyle za ważniejszymi kryteriami, związanymi z wyborem partnera. Kobiety nie wezmą sobie nieśmiałego, małomównego brzydala, tylko dlatego, że jest pracowity (szczególnie, że musiałyby same go poderwać, co samo w sobie jest abstrakcją).
Poza tym gdyby praca miała jakieś większe znaczenie,
  • Odpowiedz
@Wodka_z_batatow: Za każdym razem, jak widzę tego typu wpisy, to gdzieś w komentarzach jest jakaś różowa wyzywająca przegrywów, że nie ruchają i nie poruchają, przez co są gorsi itp. A potem ktoś gdzieś pisze, że różowe mają więcej emaptii od facetów. Ta, jasne, może dla tych atrakcyjnych xD

  • Odpowiedz
@Lucider5
A czy ja bronie różowe, albo protestuje, że są święte?
Co człowiek, to pogląd. Śmieszy mnie walenie konia przegrywow pod to, że są biedni, bezradni, a wszystkie loszki bez wyjątku to coorvy, dlatego nie ruchają, bo to godzi szlachetnej ideii
  • Odpowiedz